Life is Strange: True Colors (SWITCH) - okladka

Life is Strange: True Colors (SWITCH)

Premiera:
07 grudnia 2021
Premiera PL:
07 grudnia 2021
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Redakcja:Dobra ▶
Czytelnicy:brak ▶
Popularność:11%
Chcesz taki licznik?
Opis Life is Strange: True Colors (SWITCH)
Materdea @ 13:45 22.08.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: 9h 52min

+ czaswięcej

Life is Strange: True Colors to kolejna odsłona popularnej serii eksploracyjnych gier przygodowych, która została zapoczątkowana w 2015 roku przez francuskie studio DONTNOD Entertainment. Za produkcję odpowiadają autorzy spin-offu cyklu z 2017 roku - Life is Stange: Before the Storm - Deck Nine. True Colors jest pierwszą grą w historii tej marki, która nie została podzielona na epizody i ukazała się od razu w całości!

Life is Strange: True Colors opowiada historię Alex Chen. Dziewczyna wraca po wieloletniej rozłące do rodzinnego miasteczka Haven Springs. Niestety, jakiś czas później jej ukochany brat ginie w tzw. wypadku. Alex postanawia dowiedzieć się prawdy na temat śmierci rodzeństwa, rozpoczynając własne dochodzenie. Pomoże - albo i wręcz odwrotnie - jej w tym umiejętność Empatii. Alex potrafi widzieć nastawienie postaci niezależnych do naszej osoby i nim manipulować.

Rozgrywka w Life is Strange: True Colors nie odbiega od tego, co mogliśmy zobaczyć w poprzedniczkach. Rdzeniem zabawy nadal jest eksploracja, podziwianie widoków i rozmowy z bohaterami, wybierając tym samym odpowiadające nam linie dialogowe i podejmując wybory moralne. Interaktywności dodaje grze specjalna umiejętność bohaterki, która niejednokrotnie wymaga od nas pokombinowania na temat poprawnego jej użycia.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera mocny język
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?