Fall Guys: Ultimate Knockout (SWITCH) - okladka

Fall Guys: Ultimate Knockout (SWITCH)

Premiera:
21 czerwca 2022
Premiera PL:
21 czerwca 2022
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Fall Guys: Ultimate Knockout (SWITCH)
Kawira @ 09:49 06.04.2021
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 15h 0min

+ czaswięcej

Fall Guys: Ultimate Knockout to sieciowa gra zręcznościowa z kolorowymi fasolkami w roli głównej. Za projekt odpowiada skromne studio Mediatonic znane głównie za sprawą symulatora randkowania gołębi, czyli Hatoful Boyfriend.

Fall Guys: Ultimate Knockout opowiada historię spragnionych pieniędzy i rozgłosu fasolek, które tłumnie ruszyły do studia telewizyjnego, by wziąć udział w nowym teleturnieju. Wygrywa tylko jedna z nich, zatem muszą jeszcze ciężej i sumienniej pracować nad tym, by w następnych zawodach zdobyć upragnione pierwsze miejsce.

RozgrywkaFall Guys: Ultimate Knockout opiera się na połączeniu zasad gatunku battle royale z turniejami popularnymi w azjatyckich stacjach telewizyjnych. Uczestniczymy w szeregu minigierek oraz wyzwań tworzących jeden turniej. Składają się na niego takie dyscypliny jak tory przeszkód, parodia piłki nożnej, turlanie wielkiej kuli z górki itd. Po każdej rundzie odpada część graczy, a zabawa trwa do momentu, kiedy w zawodach pozostanie jedna fasolka.

Zabawa w Fall Guys: Ultimate Knockout ma mocno prześmiewczy charakter. Twórcy starają się nas rozśmieszyć poczynając od komicznych postaci, a na niezwykle kolorowych i wręcz dziecięcych arenach kończąc. Postacie możemy modyfikować zdobywanymi w trakcie gry strojami i akcesoriami.

W Fall Guys: Ultimate Knockout możemy grać wyłącznie przez Internet z żywymi graczami, ale tytuł wspiera tworzenie drużyny z przyjaciółmi.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z Fall Guys: Ultimate Knockout (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?