Return of the Obra Dinn (SWITCH) - okladka

Return of the Obra Dinn (SWITCH)

Premiera:
18 października 2019
Premiera PL:
18 października 2019
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Logiczna
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Return of the Obra Dinn (SWITCH)
Materdea @ 12:35 21.09.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: 11h 0min

+ czaswięcej

Return of the Obra Dinn to kolejna gra Lucasa Pope'a, znanego przede wszystkim z niecodziennej gry przygodow-logicznej - Papers, Please.

Return of the Obra Dinn przenosi gracza do 1802 roku. Trafiamy do XIX-wiecznego Londynu, w którym z jednym z portów wypłynął wyładowany 200 tonami cennego ładunku statek Obra Dinn. Tenże okręt wrócił z wyprawy po 6 latach ze zniszczonymi żaglami i bez załogi na pokładzie. Gracz wciela się w agenta ubezpieczeniowego Kompanii Wschodnioindyjskiej i staje na czele dochodzenia, mającego na celu rozwikłanie tej zagadki.

Return of the Obra Dinn reprezentuje gatunek trójwymiarowych gier przygodowych, ale nie opiera się tylko na klasycznym szukaniu przedmiotów i łączeniu ich ze sobą - gra stawia na kojarzenie faktów (zapiski z kapitańskiego dziennika) z zastaną sytuacją. Dodatkową cechą wyróżniającą go od konkurencji jest oprawa graficzna działająca ma w oparciu o technologię Unity. Styl graficzny nawiązuje jednak do starych, czarno białych gier, znanych z komputerów Mac.

Screeny z Return of the Obra Dinn (SWITCH)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?