Return of the Obra Dinn (PC)

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (2)

Wymagania gry Return of the Obra Dinn (PC)


Wymagania oficjalne:
Poniżej widnieją oficjalne wymagania sprzętowe Return of the Obra Dinn, ujawnione przez producenta. W połączeniu z szacunkami z naszego systemu powinny one dać Wam pełen obraz wymagań sprzętowych projektu.

​Wymagania minimalne:

  • System operacyjny: Windows 7 or better
  • Procesor: 2 GHz Intel i5 or better
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: Discrete GPU
  • Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni
  • Dodatkowe uwagi: Requires 720p or higher resolution and outputs 16:9 aspect only, letterboxed if necessary.
Wymagania szacowane:
System szacowania płynności (dostępny dla zalogowanych czytelników) działa na podstawie testów oraz wymagań Return of the Obra Dinn, ujawnionych przez producenta. Nie zawsze są one idealne, nie biorą też pod uwagę rozdzielczości, w jakiej uruchomiona jest produkcja. Poniższy szacunek dotyczy średnich detali oraz najpopularniejszej rozdzielczości dla danej gry. Zmniana detali lub rozdzielczości wpłynie na funkcjonowanie tytułu.


Procesor:
Pentium G860, 3GHz
Karta graficzna:
GeForce 8600 GT
Pamięć RAM:
4GB
System operacyjny:
Windows 7

Nie jesteś zalogowany na portalu. Załóż konto, a system strony oszacuje poprawność działania gry na Twoim komputerze.

Chciałbyś dodać opinię co do tego, jak gra Return of the Obra Dinn działa na Twoim komputerze? Załóż konto na portalu, dokonując darmowej rejestracji. Po zalogowaniu się wejdź w edycję profilu i uzupełnij dane swojego komputera. Wówczas będziesz w stanie szybko oceniać optymalizację różnych tytułów, pomagając innym graczom w podjęciu decyzji co do ewentualnego zakupu.
Wymagania sprzętowe - raporty graczy


Raporty z płynności działania Return of the Obra Dinn nie zostały jeszcze dodane. Jeśli gra miała już swoją premierę i jesteś zalogowany, powyżej powinieneś dostrzec formularz pozwalający Ci dodać własny raport. Gry przed premierą nie zawierają raportów, a więc zerknij na niniejszą stronę za jakiś czas.

Screeny z Return of the Obra Dinn (PC)