LEGO Piraci z Karaibów (PSP) - okladka

LEGO Piraci z Karaibów (PSP)

Premiera:
10 maja 2011
Premiera PL:
13 maja 2011
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (6)Gram (2)Ukończone (5)Kupię (3)

Opis LEGO Piraci z Karaibów (PSP)
Ager @ 20:12 07.02.2011
Piotr "Ager"

Śr. długość gry: 32h 56min

+ czaswięcej

LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game jest kolejną grą z popularnej serii LEGO. Historia zrobiona na podstawie filmu Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach pokrywa się także z początkowymi trzema kinematograficznymi częściami. Jest to zarazem pierwsza "legoludkowa" produkcja oparta na filmie Disneya.

Tym razem gracze mają okazję wcielić się w legendarnego kapitana Jacka Sparrowa oraz przeżyć jego zwariowane, obfitujące w niebezpieczeństwa, przygody. Cały przedstawiony świat wraz z postaciami jest oczywiście zbudowany z klocków. Prawie każde miejsce posiada jakiś ukryty zakamarek do odkrycia, bonus do znalezienia i klocki do ułożenia. Prócz tego gra cieszy wszędobylskim humorem i niesamowitymi stworami wszelkiej maści.

LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game posiada 20 zróżnicowanych poziomów. Nie brakło 70 postaci znanych z dużego ekranu, w tym tych najważniejszych, czyli Jacka, Willa i jego ukochanej Elizabeth. W trakcie trwania rozgrywki musimy poradzić sobie z wieloma przeciwnościami jakie czyhają na każdym z etapów. Rozwiązując logiczne zagadki i wykazując się zręcznością docieramy do celu misji.

Jedno w grach LEGO jest niezmienne od lat, a mianowicie sycący tryb kooperacji, którego w tej odsłonie nie zabrakło. Możemy bawić się razem z przyjacielem za sprawą dynamicznie podzielonego ekranu - split screenu. Warto również zwrócić uwagę na opcję free play, która pozwala cofnąć się do wybranej lokacji w celu poszukania przeoczonych w trakcie zwykłej rozgrywki przedmiotów.

LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game działa na zmodyfikowanym silniku swoich poprzedników. Dzięki niemu grafika i dźwięk są bardziej porywające niż miało to miejsce wcześniej. Postaci są zbudowane z większej ilości wielokątów, a świat przepełniają mniejsze i większe detale.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
PEGI: Od 7 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosJohhny   @   14:10, 17.05.2012
Spoko gierka są postacie z piratów są wszystkie  części(w tym na nieznanych wodach)
0 kudoslegogamer12   @   18:27, 19.11.2013
polecam ... polecam też LEGO Batman 2 PS3 Szczęśliwy