LEGO Piraci z Karaibów (3DS) - okladka

LEGO Piraci z Karaibów (3DS)

Premiera:
13 maja 2011
Premiera PL:
maj 2011
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis LEGO Piraci z Karaibów (3DS)
Ager @ 02:00 14.06.2009
Piotr "Ager"

Śr. długość gry: 32h 56min

+ czaswięcej

LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game jest kolejną grą z popularnej serii LEGO. Historia zrobiona na podstawie filmu Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach pokrywa się także z początkowymi trzema kinematograficznymi częściami. Jest to zarazem pierwsza "legoludkowa" produkcja oparta na filmie Disneya.

Tym razem gracze mają okazję wcielić się w legendarnego kapitana Jacka Sparrowa oraz przeżyć jego zwariowane, obfitujące w niebezpieczeństwa przygody. Cały przedstawiony świat wraz z postaciami jest oczywiście zbudowany z klocków. Prawie każde miejsce posiada jakiś ukryty zakamarek do odkrycia, bonus do znalezienia i klocki do ułożenia. Prócz tego gra cieszy wszędobylskim humorem i niesamowitymi stworami wszelkiej maści.

LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game posiada 20 zróżnicowanych poziomów. Nie brakło 70 postaci znanych z dużego ekranu, w tym tych najważniejszych, czyli Jacka, Willa i jego ukochanej Elizabeth. W trakcie trwania rozgrywki musimy poradzić sobie z wieloma przeciwnościami jakie czyhają na każdym z etapów. Rozwiązując logiczne zagadki i wykazując się zręcznością docieramy do celu misji.

Jedno w grach LEGO jest niezmienne od lat, a mianowicie sycący tryb kooperacji, którego w tej odsłonie nie zabrakło. Możemy bawić się razem z przyjacielem za sprawą dynamicznie podzielonego ekranu - split screenu. Warto również zwrócić uwagę na opcję free play, która pozwala cofnąć się do wybranej lokacji w celu poszukania przeoczonych w trakcie zwykłej rozgrywki przedmiotów.

LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game działa na zmodyfikowanym silniku swoich poprzedników. Dzięki niemu grafika i dźwięk są bardziej porywające niż miało to miejsce wcześniej. Postaci są zbudowane z większej ilości wielokątów, a świat przepełniają mniejsze i większe detale.

PEGI: Od 7 lat
Screeny z LEGO Piraci z Karaibów (3DS)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?