Colin McRae: DiRT 2 (PSP) - okladka

Colin McRae: DiRT 2 (PSP)

Premiera:
08 września 2009
Premiera PL:
02 października 2009
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi / Sportowe
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (8)Gram (3)Ukończone (4)Kupię (1)

Opis Colin McRae: DiRT 2 (PSP)
szewczu @ 21:33 25.05.2009
Sławomir "szewczu" Szewczyk
Concept Artist & Matte Painting

Śr. długość gry: 28h 17min

+ czaswięcej

Colin McRae: DiRT 2 to kolejna gra ze stajni Codemasters opatrzona nazwiskiem najsłynniejszego rajdowca na świecie, który uległ śmiertelnemu wypadkowi w 2007 roku.

Dzieło, tak samo jak i poprzedniczka, oferuje niezapomniane ważenia płynące z szaleńczej off-roadowej jazdy samochodami, specjalnie przygotowanymi dla takich wyścigów. Zaczynamy od poziomu zwykłego, mało doświadczonego kierowcy po to, aby piąć się po szczeblach światowej kariery. Cała akcja ma miejsce w różnych zakątkach globu. Do dyspozycji została oddana masa przeróżnych licencjonowanych samochodów, którymi pokierujemy podczas rozgrywki. Oczywiście nie wszystkie są dostępne od zaraz. Odblokowywane są one w stosunku do progresji naszej kariery. Nie zabrakło tutaj dość popularnego dla serii subaru impreza WRX, umieszczanego na okładkach gier sagi już od początków jej istnienia.

Colin McRae: DiRT 2 poza zwykłą zabawą dla pojedynczego gracza oferuje także tryb multiplayer, dzięki któremu możemy się zmierzyć za pośrednictwem sieci z innymi użytkownikami niniejszej produkcji. Jest to świetna zabawa dla tych, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności w rywalizacji nie tylko ze sztuczną inteligencją.

PEGI: Od 3 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosryba41   @   11:36, 11.07.2010
gra mogla być dłuższa przeszedłem w 3 godz.