TopSpin 2K25 (PS5) - okladka

TopSpin 2K25 (PS5)

Premiera:
26 kwietnia 2024
Premiera PL:
26 kwietnia 2024
Platformy:
Gatunek:
Sportowe
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis TopSpin 2K25 (PS5)
Materdea @ 19:39 17.04.2024
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

TopSpin 2K25 to piąta pełnoprawna odsłona serii gier sportowo-zręcznościowych, w której główną rolę odgrywa tenis. Marka powróciła po blisko 13 latach (ostatnia część to Top Spin 4). Za produkcję odpowiada studio Hangar 13, twórcy m.in. Mafii III, a za wydanie produkcji firma 2K Games - posiadająca w swoim portfolio inne sportówki sygnowane popularnym członem "2K" (jak np. NBA 2K).

TopSpin 2K25, podobnie jak inne dzieła z tego gatunku sygnowane logotypem 2K, stawia w warstwie fabularnej na tryb MyCareer, w którym własnoręcznie wykreowanym tenisistą gramy w klasycznej formule "od zera do bohatera". Kontrolując karierę jednego zawodnika zaczynamy od juniorskich i amatorskich turniejów, kończąc na walce z najlepszymi zawodnikami o wielkoszlemowe tytuły.

Rozgrywka TopSpin 2K25 jako gra sportowa stawia na model bardziej zręcznościowy, lecz niestroniący od symulacyjnych elementów. Gameplay ukazany jest z perspektywy trzeciej osoby (TPP), a w trakcie poruszania się po korcie musimy nie tylko zwracać uwagę na wytrzymałość i ogólną kondycję naszego zawodnika, lecz na to, jakie zagrywki ma on wytrenowane najlepiej - co pozwala na bardziej efektywne ich wykorzystanie. Gra pozwala przejąć kontrolę nad najbardziej kultowymi tenisistami na świecie (takimi jak Roger Federer i Serena Williams, Carlos Alcaraz, Iga Świątek, Frances Tiafoe, czy Andre Agassi). Łącznie do wyboru jest 24 profesjonalistów, którymi zmierzyć się możemy zarówno w pojedynczych spotkaniach jak i wielkoszlemowych turniejach - TopSpin 2K25 posiada licencję na wszystkie cztery takie imprezy (Wimbledon, Roland-Garros, US Open i Australian Open). Wśród dostępnych kortów znajduje się szereg tych najbardziej rozpoznawalnych - Indian Wells, La Caja Mágica, Pala Alpitour, Foro Italico etc.

TopSpin 2K25 poza trybami dla pojedynczego gracza oferuje także tryb wieloosobowy - zarówno sieciowy (pojedyncze spotkania oraz turnieje w trybach World Tour lub 2K Tour) jak i przy jednej konsoli.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z TopSpin 2K25 (PS5)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?