Matchpoint: Tennis Championships (PC) - okladka

Matchpoint: Tennis Championships (PC)

Premiera:
07 lipca 2022
Premiera PL:
07 lipca 2022
Platformy:
Gatunek:
Sportowe
Język:
- napisy
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Matchpoint: Tennis Championships (PC)
Materdea @ 22:48 02.07.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Matchpoint: Tennis Championships to gra sportowa z elementami symulacyjnymi od studia Torus Games, poświęcona - jak głosi podtytuł - tenisowi.

Matchpoint: Tennis Championships pozwala graczowi na wykreowanie swojego alter-ego - nie tylko pod względem wyglądu, ale również stylu gry (o ile gra w tenisa). Tytuł oferuje kampanię fabularną w charakterystycznym stylu "od zera do bohatera", gdzie to właśnie my stajemy po kolejnych szczeblach tenisowej kariery. Oczywiście możemy też objąć kontrolę nad jedną z wielu gwiazdu (m.in. Daniil Medvedev) w np. towarzystkim szybkim meczu.

Rozgrywka Matchpoint: Tennis Championships stawia na mieszaninę zręczności i elementów symulacyjnych. W grze znajdziemy licencjonowane firmy tworzące m.in. rakiety, same jednakl turnieje są fikcyjne. Gameplay stawia nacisk na symulacyjne aspekty związane z techniką: sposób udrzenia, ułożenia ręki, nadanej przez to rotacji piłki, a wszystko dopełnia realistyczna fizyka - to wszystko wpływa na to, jak zachowuje się zarówno sama piłka, ale również gracz. Stworzoną postać determinuje kilka statystyk, które rosną w miarę jak pniemy się w górę w tenisowej hierarchii oraz wygrywamy kolejne mecze.

Matchpoint: Tennis Championships oferuje zarówno warianty dla pojedynczego (szybkie mecze, kampania), jak i dla wielu graczy - przez Internet oraz lokalnie, na podzielonym ekranie.

Wymagania: Twórcy gry Matchpoint: Tennis Championships ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 3 lat
Screeny z Matchpoint: Tennis Championships (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?