Foamstars (PS4) - okladka

Foamstars (PS4)

Premiera:
06 lutego 2024
Premiera PL:
06 lutego 2024
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Foamstars (PS4)
Kawira @ 09:02 04.01.2024
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Foamstars to sieciowa trzecioosobowa strzelanka (TPS) z elementami zręcznościowymi i akcji, zainspirowana przez inną popularną serię z podobnego kręgu stylistycznego: Splatoon. Za projekt odpowiada firma Square Enix, która znana jest za sprawą takich marek jak Final Fantasy, Tomb Raider, Deus Ex, Hitman, czy NieR.

W Foamstars gracz wciela się w członka czteroosobowej drużyny, której zadaniem jest walka z przeciwnym zespołem na... pianę. Do naszej dyspozycji mamy szereg broni, ale każda z nich zamiast farby (jak w Splatoon) strzela właśnie pianą. Atakujemy nią nie tylko przeciwników, ale także budujemy struktury jak np. osłony czy wieże obserwacyjne. Możemy także pokryć nią nawierzchnię zyskując dodatkową mobilność i szybkość poruszania się.

Rozgrywka Foamstars  to trzecioosobowa strzelanka nastawiona na zmagania sieciowe. Potyczki odbywają się w różnych trybach takich jak Smash The Star czy Happy Bath Survivor. W pierwszym z nich musimy bronić swojego VIP-a w pojedynkach dwóch czteroosobowych teamów, próbując przy tym wyeliminować jego odpowiednika u wrogiej drużyny. Happy Bath Survivor to bitwa pomiędzy dwuosobowymi zespołami, gdzie trzeba trzykrotnie pokonać opozycyjny duet, aby wygrać cały mecz. Do dyspozycji mamy szereg postaci z zestawem unikalnych zdolności pozwalających na różne style zabawy.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?