Foamstars zadebiutuje na PS4 oraz PS5

Square Enix przypomina, że Foamstars dostępne jest od dziś na konsolach PLayStation 4 i PlayStation 5. Pobierzecie je też całkowicie za darmo w PlayStation Plus.

@ 07.02.2024, 15:31
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Foamstars zadebiutuje na PS4 oraz PS5

Foamstars to nowa sieciowa strzelanka opracowana przez Square Enix. Dostępne jest ono dziś na konsolach PlayStation 4 oraz PlayStation 5, a jeśli planujecie zagrać, pamiętajcie że możecie to zrobić całkowicie za darmo, jeśli posiadacie subskrypcję PS Plus. Jest ono darmowe do 4 marca.

Jeśli chodzi o założenia Foamstars, mamy do czynienia z sieciową strzelanką, w której ścierają się ze sobą czteroosobowe teamy. Robią to w trzech trybach rozgrywki PvP, a dokładnie w Smash the Star, Happy Bath Survival oraz Rubber Duck Party. Każdy wykorzystujemy na różnych mapach, a podczas zabawy robimy oczywiście użytek z rozmaitych umiejętności specjalnych naszych bohaterów.

Foamstars otrzymało od razu pierwszy sezon zawartości, Starry Pop. Wkrótce w grze pojawią się oczywiście kolejne treści, albowiem Square Enix ma ambitne plany na popremierowe wsparcie. Przez co najmniej rok wydawca chce udostępniać też darmową zawartość, czyli postaci, skórki, dodatkowe tryby, mapy i więcej.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?