Star Trek: Resurgence (PS4) - okladka

Star Trek: Resurgence (PS4)

Premiera:
23 maja 2023
Premiera PL:
23 maja 2023
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Star Trek: Resurgence (PS4)
Kawira @ 08:08 31.05.2022
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Star Trek: Resurgence to eksploracyjna przygodówka stawiająca na narrację i wybory moralne, której akcja osadzona została w popularnym uniwersum science-fiction. Za projekt odpowiada debiutanckie studio Dramatic Labs.

Fabuła Star Trek: Resurgence rozgrywa się krótko po wydarzeniach z serialu Star Trek: Następne Pokolenie i opowiada o losach załogi statku USS Resolute. Naszym zadaniem jest rozwikłanie tajemnicy, przez którą dwie cywilizacje stają na skraju wojny. Gracz wciela się w dwójkę postaci: pierwszą oficer Jarę Rydek i inżyniera Cartera Diaza.

Rozgrywka Star Trek: Resurgence pozwala obserwować akcję z perspektywy trzeciej osoby, a dokładniej zza ramienia protagonistów. Gameplay opiera się na eksploracji zamkiętych lokacji, sprawdzaniu interaktywnych przedmiotów i prowadzeniu dialogów, a take wykonywaniu misji, które często oferują wybory mające wpływ na dalszy przebieg zabawy. Tytuł w dużej mierze przypomina produkcje od studia Telltale Games (m.in. seria The Walking Dead).

Screeny z Star Trek: Resurgence (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?