Tchia (PS4) - okladka

Tchia (PS4)

Premiera:
21 marca 2023
Premiera PL:
21 marca 2023
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Tchia (PS4)
Kawira @ 10:57 27.05.2022
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Tchia to przygodowa gra akcji osadzona na bajecznym archipelagu położonym na Oceanie Spokojnym. Za projekt odpowiada debiutanckie studio Awaceb.

Fabuła Tchia pozwala graczowi wcielić się w dziewczynkę o tytułowym imieniu, która przemierza kolejne wyspy poznając ich zakamarki - w trakcie tej tropikalnej przygody musi uratować ojca z rąk okrutnego tyrana Meavora, władcy archipelagu. Tchia posiada specjalną moc przeskakiwania duszy, co pozwala nam przejąć kontrolę nad każdym spotkanym zwierzęciem lub przedmiotem.

Rozgrywka Tchia charakteryzuje się kamerą umieszczoną za plecami bohaterki oraz otwartym światem. Przemierzamy kolejne wyspy egzotycznego archipelagu, rozwiązując zagadki środowiskowe, jednocześnie korzystając ze specjalnej umiejętności protagonistki - zamiany dusz. Wcielamy się w np. zwierzęta lub przedmioty, co często jest będzie niezbędne przy pokonywaniu łamigłówek. Oprócz tego wspinamy się także po górach i żeglujemy, a na naszej drodze staje sporo bohaterów niezależnych, z którymi możemy porozmawiać lub też wziąć udział w jednej z kilku minigierek - takich jak np. jam na ukulele. Świat po którym się poruszamy został zainspirowany przez Nową Kaledonią, skąd pochodzą twórcy gry. W trakcie zabawy odblokowujemy nowe elementy kosmetyczne do modyfikacji łodzi lub też wyglądu samej Tchii.

Screeny z Tchia (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?