Exo One (PC) - okladka

Exo One (PC)

Premiera:
18 listopada 2021
Premiera PL:
18 listopada 2021
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Exo One (PC)
Kawira @ 11:47 22.03.2021
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Exo One to nietypowa gra zręcznościowa skupiająca się w dużej mierze na odkrywaniu fabuły poprzez przemierzanie rozmaitych planet i czasów. Za projektem stoi debiutanckie studio indie Exbleative.

W Exo One wcielamy się w pilota spodka kosmicznego zbudowanego przez ludzkość, by odkryć otrzymany z przestrzeni kosmicznej przekaz od obcej cywilizacji. W wyniku pomyłki podczas testu otworzył się tunel czasoprzestrzenny rzucając nas w odległy system gwiezdny. Naszym zadanie jest się z niego wydostać.

Rozgrywka w Exo One skupia się na przemierzaniu kolejnych światów w poszukiwaniu innych form życia. Co ciekawe, nasze przygody są na bieżąco komentowane przez historyka opowiadającego wszystko tysiące lat później. Zwiedzimy przy tym wiele niesamowitych miejsc takich jak planeta pod ostrzałem meteorytów czy ogromne formacje chmur. Nasz pojazd nie tylko lata, ale potrafi również przemieszczać się po powierzchni zmieniając formę na kulę. Dzięki temu nabiera prędkości i jest w stanie z łatwością pokonywać trudny teren. Klimatu dopełnia hipnotyczny, gitarowy soundtrack.

Wymagania: Twórcy gry Exo One ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
Screeny z Exo One (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?