Evil Genius 2: World Domination (PS4) - okladka

Evil Genius 2: World Domination (PS4)

Premiera:
30 listopada 2021
Premiera PL:
30 listopada 2021
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Evil Genius 2: World Domination (PS4)
Materdea @ 13:28 19.11.2021
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Evil Genius 2 to kontynuacja wydanej w 2004 roku strategii czasu rzeczywistego w szpiegowskich klimatach. Za projekt tym razem odpowiada studio Rebellion, twórcy specjalizujący się dotąd w strzelankach i grach akcji.

W Evil Genius 2 gracz wciela się w oprycha rodem z filmów o Bondzie, który stara się przejąć władzę nad światem. Po raz kolejny zarówno historia jak i sama rozgrywka pełne są elementów humorystycznych nawiązujących do popkultury.

Rozgrywka w Evil Genius 2 pozwala obserwować akcję z perspektywy rzutu izometrycznego. Gamepaly opiera się na wykonywaniu misji w różnych zakątkach świata - te przynoszą wirtualną walutę, która konieczna jest do knucia i realizowania kolejnych diabolicznych pomysłów. (Anty)bohater kierowany przez gracza musi zbudować potężną maszynę pozwalającą przejąć władzę nad światem - Dzień Sądu. Oprócz tego jednym z naszych zadań jest rozbudowa posiadanej bazy w celu obrony przed rządowymi agentami. Do tego celu należy używać pułapek, wyspecjalizowanych pomieszczeń oraz ochroniarzy uzbrojonych w promień pomniejszający. Zarobione pieniądze wydamy również na opracowanie nowych technologii niezbędnych do wyrównania szans z coraz potężniejszymi agresorami.

PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera mocny język
Najnowsze wiadomości na temat Evil Genius 2: World Domination (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?