LEGO Ninjago Movie: Gra Wideo (PS4) - okladka

LEGO Ninjago Movie: Gra Wideo (PS4)

Premiera:
22 września 2017
Premiera PL:
22 września 2017
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (0)

Opis LEGO Ninjago Movie: Gra Wideo (PS4)
Kawira @ 08:56 08.06.2020
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 15h 19min

+ czaswięcej

LEGO Ninjago Movie: Gra Wideo to przygodowa gra akcji oparta na serialu z klockami duńskiej firmy LEGO w roli głównej. Za projekt odpowiada studio Traveler's Tales, zajmujące się wyłącznie grami sygnowanymi LEGO.

W LEGO Ninjago Movie: Gra Wideo wcielamy się w jednego z czterech wojowników tytułowej grupy ninja, przewodzonej przez mędrca imieniem Wu. Na miasto Ninjago spadła katastrofa w postaci demonicznego Lorda Harmadona, który doprowadził metropolię do ruiny. Zadaniem naszych niestrudzonych wojów jest pokonanie zła i przywrócenie równowagi w krainie.

Rozgrywka LEGO Ninjago Movie: Gra Wideo to przygodowa gra akcji, w której kluczową rolę gra eksploracja oraz zręcznościowa walka. W trakcie kampanii przemierzamy osiem rozległych lokacji znanych z ekranu, pokonując przy tym hordy klockowych wrogów. W trakcie zabawy opanowujemy nowe techniki pozwalające na m.in. bieganie się po ścianach, wysoki skok czy szereg umiejętności bojowych.

Do zabawy możemy przystąpić sami lub w trybie kooperacyjnym na podzielonym ekranie lub przez Internet - maksymalnie do czterech graczy.

PEGI: Od 7 lat
Screeny z LEGO Ninjago Movie: Gra Wideo (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?