LEGO Batman 3: Poza Gotham (PS4) - okladka

LEGO Batman 3: Poza Gotham (PS4)

Premiera:
11 listopada 2014
Premiera PL:
14 listopada 2014
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis LEGO Batman 3: Poza Gotham (PS4)
DevMat @ 19:36 27.05.2014

Śr. długość gry: 41h 21min

+ czaswięcej

LEGO Batman 3: Beyond Gotham to kolejna odsłona popularnej serii gier akcji, w której wszystko zbudowane jest z duńskich klocków. Za jej opracowanie odpowiada ponownie studio Traveller's Tales.

Akcja tym razem nie rozgrywa się na ulicach Gotham City, zamiast tego przenosimy się w przestrzeń kosmiczną. Tam łączymy siły Ligą Sprawiedliwych i wspólnie z największymi bohaterami i złoczyńcami uniwersum DC stajemy do walki z Brainiacem. Skradł on Zielonym Latarniom Lantern Rings i za ich pomocą zmniejsza kolejne planety i dodaje je do swojej kolekcji. Aby ocalić światy herosi muszą odzyskać pierścienie i stawić czoła nikczemnemu Brainiacowi.

Mechanika rozgrywki nie uległa większym zmianom. Przygotowano natomiast 150 grywalnych postaci znanych ze stron komiksów. Wybierając każdą z nich dysponujemy odmiennymi mocami i umiejętnościami. W sumie do dyspozycji gracza oddano 45 misji, podczas których odwiedzimy przeróżne planety, a nawet siedzibę Ligi Sprawiedliwych.

Screeny z LEGO Batman 3: Poza Gotham (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?Advertisement
 X