LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues (PS3) - okladka

LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues (PS3)

Premiera:
17 listopada 2009
Premiera PL:
listopad 2009
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Przygodowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (2)

Opis LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues (PS3)
Tafit @ 15:21 30.05.2009
Dawid "Tafit" Warmuz

Śr. długość gry: 68h 38min

+ czaswięcej

Druga część serii, pozwalająca wcielić się w postać najbardziej znanego archeologa na świecie. Indiana Jones, bo o nim mowa, wraz z graczem ponownie weźmie udział we wszystkich przygodach, które znane są fanom zarówno ze starej trylogii, jak i z nowego filmu "Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki". Świat przedstawiony za pomocą klocków LEGO nadal bawi i nadaje się dla odbiorcy w każdym wieku.

Jeżeli chodzi o przygody znane z podstawowej trylogii Indiany, to są one ulepszoną wersją tego, w co mogliśmy zagrać w ramach pierwszej części. Mimo to jednak dodatkowe elementy, takie jak nowe zadania czy dodatkowe poziomy, sprawiają, że warto potowarzyszyć archeologowi raz jeszcze. Dodatkowo pojawia się całkowicie nowa przygoda związana ze wspomnianym już nowym filmem.

Twórcy zwiększyli interaktywność lokacji – o wiele więcej przedmiotów może zostać wykorzystanych w trakcie walki (m.in. butelki, krzesła, pistolety, szpady). Ponownie występuje tryb kooperacji, który pozwala nam na ukończenie trybu Story wraz z drugim graczem. Ciekawostką jest także dodanie edytora map, dzięki któremu możemy tworzyć własne poziomy. Do odblokowania mamy aż 60 postaci znanych z przygód Indy’ego.

Screeny z LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?Advertisement
 X