Dragon Ball Z: Kakarot (PS4) - okladka

Dragon Ball Z: Kakarot (PS4)

Premiera:
17 stycznia 2020
Premiera PL:
17 stycznia 2020
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (2)Ukończone (0)Kupię (1)

Opis Dragon Ball Z: Kakarot (PS4)
Materdea @ 11:11 16.06.2019
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka. Kontakt: m.trochonowicz@miastogier.pl

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Dragon Ball Z: Kakarot to gra RPG akcji z elementami beat 'em up oraz klasycznej bijatyki. Gra umieszczona jest w kultowym uniwersum anime oraz manga Dragon Ball Z, a za produkcją stoi japońskie studio CyberConnect 2.

W Dragon Ball Z: Kakarot wcielamy się w postać tytułowego Kakarota, znanego też jako Goku. Historia pozwala na odtworzenie najbardziej ikonicznych wydarzeń z kart komiksów i scen serialu animowanego i ponowne przeżycie najistotniejszych następstw decyzji podejmowanych przez bohatera. A nawet zmiana niektórych, co pozwala nam poznać odpowiedź na nurtujące pytania.

Rozgrywka w Dragon Ball Z: Kakarot to połączenie jRPG-a, przygodowej gry akcji, bijatyki oraz otwartego świata. Rdzeniem gameplayu jest wykonywanie zadań głównych oraz pobocznych zlecanych nam przez przeróżne postacie niezależne. Po otoczeniu poruszamy się pieszo lub przy pomocy supermocy Goku. Wraz z awansowaniem na kolejne poziomy czeka nas rozwój bohatera w jednym z kilku dostępnych kierunków.

Screeny z Dragon Ball Z: Kakarot (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?