Yakuza 3 Remastered (PS4) - okladka

Yakuza 3 Remastered (PS4)

Premiera:
20 sierpnia 2018
Premiera PL:
20 sierpnia 2018
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Bijatyka
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Yakuza 3 Remastered (PS4)
Materdea @ 14:49 06.08.2018
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Yakuza 3 Remastered to odświeżona wersja wydanej w 2009 roku przygodowej gry akcji z otwartym światem - Yakuza 3. Zmiany zostały wprowadzone wyłącznie na tle oprawy audiowizualnej. Remaster oferuje podbitą rozdzielczość do poziomu 1080p, zaś na ekranach możliwych do ich wyświetlenia - również 4K. Do tego dochodzą podrasowane tekstury oraz lepsza płynność rozgrywki.

Akcja Yakuzy 3 rozgrywa się we współczesnej Japonii i kontynuuje wątki z poprzednich części serii. Przeszłość głównego bohatera imieniem Kazuma nie pozwala o sobie zapomnieć. Wraz z córką uciekł co prawda z Kamurochoto do Okinawy, jednak jego wrogowie znaleźliby go nawet sto metrów pod ziemią. A najchętniej zostawiliby go tam martwego.

Akcja rozgrywa się na ulicach Okinawy właśnie, a także w Tokio. Developer dołożył starań, aby miasta zostały odwzorowane jak najpełniej. I nie chodzi tu tylko o sam aspekt wizualny, bowiem Yakuza w dużym stopniu przypomina serię GTA. Sami decydujemy, co w danym momencie chcemy robić, a poza głównymi zadaniami jest przy czym złapać oddech: bilard, kluby karaoke czy golfa stoją przed nami otworem. Można również kupować ubrania, jeść w restauracjach i takie tam. Przerywniki te zostały zrealizowane w formie prostych mini-gier.

W Yakuza 3 czeka nas masa pojedynków na pięści, strzelanin czy samochodowych pościgów. Można - a nawet trzeba - rozwijać się w wybranych kierunkach i polepszać swoje zdolności. Najwięcej doświadczenia zdobywa się rzecz jasna w zabójczej praktyce, jednak możemy też skorzystać z pomocy nauczycieli.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera treści związane z hazardem
Screeny z Yakuza 3 Remastered (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?