Destiny: The Taken King (PS4) - okladka

Destiny: The Taken King (PS4)

Premiera:
15 września 2015
Premiera PL:
15 września 2015
Platformy:
Gatunek:
Akcja / MMO
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (1)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Destiny: The Taken King (PS4)
Sadi @ 17:30 11.09.2015
"Sadi"
Codziennie gram w RPG: Zaparzyć kawę (+10 do energii) czy herbatę (+10 do relaksu)?

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Rozszerzenie The Taken King to trzecie oficjalne DLC dedykowane grze Destiny, która ukazała się we wrześniu 2014 roku. Dodatek został opracowany przez studio Bungie przy współpracy z wydawcą, firmą Activision Blizzard.

The Taken King zabiera graczy w walkę przeciwko Królowi Oryxowi, który w akcie zemsty za swojego poległego syna - Crota - zwołał armię do zniszczenia Strażników oraz pochłonięcia całego Układu Słonecznego.

Wraz z nowym potężnym wrogiem pojawia się również nowy wieloosobowy raid, King's Fall, w którym gracze mają okazję odwiedzić niedostępne wcześniej miejsca, na ogromnym statku rasy Hive i powstrzymać Króla Oryxa. Pojawia się też nowa subklasa, dostępna dla każdego z archetypów. Dodaje im ona oczywiście specjalne zdolności oraz broń.

Jako że The Taken King to rozszerzenie, produkcja działa na silniku graficznym napędzającym oryginał. Oprawa wizualna jest więc efektowna, kolorowa i pełna wybuchów. Podobnie, jak w przypadku pierwowzoru, zabawa przeznaczona jest głównie dla osób lubiących sieciowe zmagania.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Destiny: The Taken King (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?