Rocket League (PS4) - okladka

Rocket League (PS4)

Premiera:
07 lipca 2015
Premiera PL:
24 czerwca 2016
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa / Sportowe
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (8)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Rocket League (PS4)
Itchytude @ 11:45 28.07.2015
Kacper "Itchytude" Kutelski
I AM ERROR.

Śr. długość gry: 108h 46min

+ czaswięcej

Rocket League autorstwa amerykańskiego studia Psyonix to nietypowe połączenie piłki nożnej oraz gry wyścigowej, będące sequelem wydanego w 2008 roku Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars.

Spotkania rozgrywane są na arenach przypominających klasyczne boiska do piłki nożnej, na których rywalizują gracze podzieleni na dwie drużyny (od 1 do 4 grajków każda). Celem rozgrywki jest oczywiście skierowanie piłki do bramki drużyny przeciwnej, jednak szybko okazuje się, że dokonanie tego za kierownicą dysponującego odrzutowym dopalaczem samochodu stanowi nie lada wyzwanie. Sytuacje dodatkowo komplikują antygrawitacyjne ściany, możliwość wykorzystania boostera do latania czy nawet sama piłka, która swym rozmiarem i zachowaniem przypomina bardziej plażowy niż piłkarski wariant.

W grze czeka kilka trybów treningowych, tryb online (włącznie z pojedynkami rankingowymi) oraz niezbyt skomplikowany offline'owy sezon. Za nasze postępy oraz skuteczność na boiskach zyskujemy punkty doświadczenia oraz różnorakie gadżety służące do upiększania naszego wyczynowego bolidu.

PEGI: Od 3 latZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Rocket League (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?