Rocket League: Sideswipe - powstaje mobilna odsłona popularnej zręcznościówki

Psyonix, autorzy popularnej zręcznościówki Rocket League, zapowiedzieli nową grę z tej serii - Rocket League: Sideswipe. To mobilny spin-off, który wyjdzie w tym roku na urządzenia przenośne z systemami iOS i Android.

@ 26.03.2021, 20:57
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Wielbiciel literatury przez małe p, gier przez duże G, a także muzyki (tu już bez wyróżnień). Do tego klasyczna męska elegancja, savouir-vivre i szeroko pojęta estetyka.
mob

Rocket League: Sideswipe - powstaje mobilna odsłona popularnej zręcznościówki

Studio Psyonix, autorzy popularnej gry zręcznościowej Rocket League, ogłosili swój nowy projekt - utrzymany w tym samym "uniwersum" Rocket League: Sideswipe! Ten mobilny spin-off dedykowany jest urządzeniom przenośnym z systemami operacyjnymi Android oraz iOS i ma trafić na rynek jeszcze w tym roku.

Rocket League: Sideswipe nie pada za daleko od jabłoni, którą jest oryginalny Rocket League. Zapowiedziana właśnie produkcja modyfikuje nieco sposób na rozgrywkę, bowiem z uwagi na to, że będzie odpalana na tabletach i smartfonach, akcję obserwujemy "z boku", niczym w rasowej platformówce. Bramki umieszczone są po dwóch przeciwległych stronach, a dwie drużyny (maksymalnie dwuosobowe, choć dostępne będą też starcia jeden na jednego) starają się wbić piłkę do siatki przeciwnika.

Autorzy udostępnili już zwiastun z fragmentami gameplayu, dzięki czemu mogliśmy dowiedzieć się, że do Rocket League: Sideswipe zawita też tryb koszykówki, również znany z oryginału. Wersja alfa jest już dostępna w Australii i Nowej Zelandii, a w późniejszym terminie ma być udostępniona również w innych regionach.


Sprawdź także:
Rocket League

Rocket League

Premiera: 07 lipca 2015
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Rocket League autorstwa amerykańskiego studia Psyonix to nietypowe połączenie piłki nożnej oraz gry wyścigowej, będące sequelem wydanego w 2008 roku Supersonic Acrobatic ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?