Never Alone (PS4) - okladka

Never Alone (PS4)

Premiera:
18 listopada 2014
Premiera PL:
26 listopada 2014
Platformy:
Gatunek:
Przygodowa / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Never Alone (PS4)
DevMat @ 22:49 12.05.2014

Śr. długość gry: 7h 40min

+ czaswięcej

Never Alone to produkcja z gatunku logicznych platformówek, stworzona przez studio Upper One Games. Jest to zarazem debiutancki projekt deweloperów z Alaski.

Historia opowiada losy dziewczyny z plemienia Inupiaq, która wyrusza w podróż mającą na celu powstrzymanie potężnej zamieci śnieżnej. Ta bowiem nawiedziła krainę bohaterki i przyczyniła się do licznych śmierci. Życie w takich warunkach stało się prawie niemożliwe, dlatego ważne jest jak najszybsze sprowadzenie normalnej pogody. Całość oparta jest na folklorze i kulturze wspomnianego plemienia, jak i innych mieszkańców stanu Alaska.

Zabawa opiera się na przemierzaniu kolejnych lokacji i rozwiązywaniu w nich zagadek logicznych. Te ostatnie najczęściej blokują nam drogę naprzód, a ich rozwiązanie jest niezbędne, aby pchnąć historię na kolejny etap. Co ciekawe, w podróży naszej bohaterce towarzyszy wierny lis. Gracz może dowolnie przełączać się między tymi postaciami, posiadającymi odmienne umiejętności, co pomaga w przejściu niektórych poziomów. Twórcy przygotowali tryb kooperacji dla dwóch osób, co pozawala na wspólną grę ze znajomym.

Na wyróżnienie zasługuje oprawa wizualna, budująca zimny nastrój.


Wkład w encyklopedię mieli:   Dirian,
Screeny z Never Alone (PS4)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?