Never Alone dla PlayStation 4 opóźnione w Europie

Mamy złe wieści dla osób, które z niecierpliwością wyczekują premiery Never Alone na konsoli PlayStation 4.

@ 20.11.2014, 12:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Never Alone dla PlayStation 4 opóźnione w Europie

Mamy złe wieści dla osób, które z niecierpliwością wyczekują premiery Never Alone na konsoli PlayStation 4. Jak się bowiem okazuje, twórcy zdecydowali się opóźnić debiut, tyle tylko, że obsuwa nie jest szczególnie duża, albowiem tylko tygodniowa.

Europejska premiera Never Alone dla PlayStation 4 miała się odbyć w dniu wczorajszym, niestety coś nie poszło tak, jak powinno, a w rezultacie deweloperzy byli zmuszeni debiut przesunąć. Nowy termin to 26 listopada, a zatem nie ma dużej obsuwy. Z gry cieszyć się mogą już teraz osoby dysponujące komputerami PC oraz konsolami Xbox One. W ich przypadku premiera przebiegła wedle pierwotnego planu.

Deweloperzy ze studia E-Line wyjaśniają, że opóźnienie jest wynikiem procesu certyfikacji łatki, którą musieli przygotować na premierę gry. Sony nie zdążyło jej dokładnie sprawdzić i dlatego na ich next-genie zagramy dopiero za tydzień.

"E-Line oraz Upper One Games chcą dostarczać najlepszą rozrywkę, jaką potrafią. Mimo że jesteśmy zawiedzeni tygodniową premierą europejskiej wersji gry dla PlayStation 4, jesteśmy przekonani, że gracze będą zachwyceni Never Alone, kiedy trafi do sprzedaży" - czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Czekacie na premierę gry? Dajcie znać w komentarzach, poniżej. Na dniach spodziewajcie się także naszej recenzji Never Alone. Adam już nad takową pracuje.

Sprawdź także:
Never Alone

Never Alone

Premiera: 18 listopada 2014
PC, PS4, XBOX ONE

Never Alone to produkcja z gatunku logicznych platformówek, stworzona przez studio Upper One Games. Jest to zarazem debiutancki projekt deweloperów z Alaski. Historia...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?