Operation Flashpoint: Red River (PS3) - okladka

Operation Flashpoint: Red River (PS3)

Premiera:
21 kwietnia 2011
Premiera PL:
24 kwietnia 2011
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (6)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (2)

Opis Operation Flashpoint: Red River (PS3)
Tafit @ 13:36 06.08.2010
Dawid "Tafit" Warmuz

Śr. długość gry: 7h 25min

+ czaswięcej

Operation Flashpoint: Red River to kolejna część serii taktycznych strzelanek, tym razem pozwalająca nam wcielić się w skórę żołnierza jednostki US Marines, biorącego udział w walkach niedaleko rzeki Wachsz (Tadżykistan). Obszar gry zajmuje 200 kilometrów. W przeciwieństwie do poprzedniej części, teren walki jest jak najbardziej realnym miejscem. Walczymy z chińczykami i partyzantami.

Dodatkową nowością jest tryb kooperacji dla 4 osób, które współpracować będą ze sobą, tak w kampanii, jak i w specjalnych misjach przeznaczonych wyłącznie dla tego trybu. Wśród nich m.in. osłona konwoju. Twórcy wciąż przypominają, że to symulator żołnierza, dlatego nie jest to prosta gra i z pewnością wielu mniej ambitnych graczy zrazi się do niej przez wysoki poziom trudności.

Operation Flashpoint: Red River działa na silniku graficznym poprzednika, tak więc oprawa audio-wizualna projektu trzyma wysoki poziom. Gra stawia też na realizm, za który odpowiada zaawansowany silnik fizyczny.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Operation Flashpoint: Red River (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?