Grand Theft Auto: Episodes From Liberty City (PS3) - okladka

Grand Theft Auto: Episodes From Liberty City (PS3)

Premiera:
13 kwietnia 2010
Premiera PL:
16 kwietnia 2010
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (30)Gram (4)Ukończone (9)Kupię (3)

Opis Grand Theft Auto: Episodes From Liberty City (PS3)
Kawira @ 16:26 29.01.2010
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: 40h 29min

+ czaswięcej

GTA: Episodes From Liberty City jest kompilacją dodatków The Lost and Damned oraz The Ballad of Gay Tony do szumnego GTA IV.

Wszystko to na jednym DVD, a całość jest samodzielna i nie wymaga wersji podstawowej.

The Lost and Damned
Developer zadecydował, aby w tym rozszerzeniu gracze mieli sposobność wcielenia się w innego bohatera. Teraz jest nim niejaki Johnny Leibniz, członek gangu motocyklistów, który wraz ze swą bandą nie jeden raz zatrzęsie miastem! Gang zwie się The Lost i w obecnej sytuacji jego nazwa jest całkiem wymowna. Oto bowiem przywódca Billy Grey wyrusza w siną dal i Johnny przejmuje tymczasową władzę nad całym ugrupowaniem. Wszystko idzie gładko, kiedy niespodziewanie Billy pojawia się i przewraca wszystko do góry nogami. Czy w takim stanie The Lost (and damned?) zdołają przepędzić konkurencję, która nadciąga nie-wiadomo-skąd?

The Ballad of Gay Tony
Akcja dodatku dzieje się nigdzie indziej, jak w Liberty City. Gracz wciela się w Luisa Lopeza, prawą rękę największego właściciela klubów nocnych, jakiego kula ziemska widziała - Tony'ego Prince'a. Pan ten ma przydomek zawarty chociażby w nazwie produkcji: Gay Tony.

PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera treści związane z narkotykamiZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Grand Theft Auto: Episodes From Liberty City (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):