Grand Theft Auto V w zaawansowanym stadium produkcji, twierdzi anonimowy informator!

Grand Theft Auto V to produkcja przez wielu okrzyknięta mianem "wielkiego nieobecnego" tegorocznych targów E3.

@ 21.06.2011, 09:34
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps3, xbox 360

Grand Theft Auto V w zaawansowanym stadium produkcji, twierdzi anonimowy informator!

Grand Theft Auto V to produkcja przez wielu okrzyknięta mianem "wielkiego nieobecnego" tegorocznych targów E3. Mimo iż Rockstara faktycznie nie było na imprezie, to media spekulują na temat nowej odsłony GTA, a raczej plotkują.

Znany portal GameSpot cytuje pewnego amerykańskiego informatora, który ma wiadomości, ponoć z samego obozu R■. Mowa tutaj o pracach nad GTA V. Według tego człowieka, najnowsza część GTA znajduje się w zaawansowanym stadium produkcji i brakuje jej tylko drobnych szlifów pokroju zrobienia mini-gierek!

Grand Theft Auto V w zaawansowanym stadium produkcji, twierdzi anonimowy informator!

Wieść ta pokrywa się niejako z internetowym CV jednego z pracowników firmy w Nowej Anglii. Można w nim wyczytać, że zespół pracuje nad systemem mini-gierek, lecz nie wyjawiono, co to za gra.

Ponadto donosiciel twierdzi, że są spore szanse na premierę nowej części już w przyszłym roku! Trzymamy kciuki i zobaczymy - może ekipa Rockstar zawita do Koloni!

Sprawdź także:
Grand Theft Auto IV

Grand Theft Auto IV

Premiera: 02 grudnia 2008
PC, PS3, XBOX 360

Grand Theft Auto IV to kolejna odsłona cyklu Grand Theft Auto stworzona przez studio Rockstar Games. Znów dostajemy spersonalizowanego bohatera, otwarty świat i mnóstwo p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosremik1976   @   19:35, 21.06.2011
Mnie też zaskoczyłeś, myślałem że tylko taksówkami można się szybko przemieszczać.
A nie było przypadkiem tak, że ten przycisk strzałki w górę działał dopiero jak się siedziało w taksówce?
0 kudosLucas-AT   @   19:38, 21.06.2011
Na ekranie przecież pojawiła się informacja "Omiń podróż". Po lewej stronie. Ale nie pamiętam już czy za każdym razem i czy przypadkiem tylko jak była duża odległość pomiędzy miastami.

https://img25(...)tuuo.jpg

Ominąć podróż było można tylko gdy raz przegraliśmy misje i podchodziliśmy drugi raz.
0 kudosIgI123   @   19:40, 21.06.2011
Vice, Vice! Niech tylko umiejscowią akcję w Vice City, a GTA 5 kupię na pewno. A i może nawet w 4 zagram...
0 kudosremik1976   @   19:43, 21.06.2011
Teraz jak spojrzałem na to zdjęcie i zobaczyłem tą ikonkę, to mogę ci powiedzieć, że wersja gry którą ja posiadam na pewno nie ma takiej funkcji. Na pewno bym takie coś zapamiętał, ale jeszcze kiedyś to sprawdzę, bo już grałem w to wieki temu i może już tego nie pamiętam.
0 kudosbat2008kam   @   19:44, 21.06.2011
@Lucas
Teraz pamiętam ;). Rzeczywiście, pojawiało się coś takiego, ale nie zwracałem uwagi. Raz chyba coś nacisnąłem przez przypadek i zdziwiony zobaczyłem, jak gdzieś przeniosło mojego bohatera ;d. Więcej z tego nie korzystałem, myśląc ,,czart jakiś...'' ;)

@Igi
Nie grałeś w GTA IV... No nie, tak to my rozmawiać nie będziemy ;). Oddawaj ,,pomógł'', które kiedyś Ci dałem ;)

A tak bardziej serio - wg mnie gra warta uwagi, jednak pierwsze wrażenie (,,gra wszech świata!'') mija dosć szybko. Pod koniec nawet wieje nudą. Oby w V to poprawili.
0 kudosRectoe   @   19:53, 21.06.2011
Cytat: bat2008kam
Mam nadzieję, że w GTA V wykorzystają kilka patentów z RDR, jak np. save w obrębie misji, regenerujące się zdrowie i dużo losowych sytuacji.


Taa, i może jeszcze flashback, zrzuty broni i pojazdów i duża pizza do każdej kopii gry? Chociaż fajny pomysł z losowymi sytuacjami. Ale regeneracji zdrowia mówię stanowcze NIE!
0 kudosLucas-AT   @   19:55, 21.06.2011
Ale losowe sytuacje jak najbardziej. Są już takie zresztą w poprzednich częściach. Pościgi policyjne, katastrofy samolotów w SA (trochę zbyt częste) czy pojedyncze bójki. Mogłoby tego być więcej.
0 kudosIgI123   @   19:58, 21.06.2011
Cytat: bat2008kam
@Igi
Nie grałeś w GTA IV... No nie, tak to my rozmawiać nie będziemy ;). Oddawaj ,,pomógł'', które kiedyś Ci dałem ;)

<myśli nad tłumaczeniem>

Ale mi jeszcze nie przystoi grać w żadne GTA, bo 18 nie mam, o! Uśmiech

Ale te losowe zdarzenia to takie nijakie. Lepsze byłby tylko jednorazowe, ale jakieś ciekawsze (wojna gangów, napad na bank, choćby koleś skaczący z dachu).
0 kudosbat2008kam   @   21:47, 21.06.2011
UP: Dokładnie coś takiego dano nam w Red Dead Redemption. Można było podejść do kobiety rozpaczającej nad porwanym dzieckiem (i pomóc jej lub nie) lub zobaczyć jakiegoś starego kowboja mordującego prostytutkę przed saloonem. Można było pomóc kupcowi napadniętemu przez bandytów... I dużo, dużo więcej ;)

Było ciekawie i wcale się toto nie powtarzało. Gdyby zrobili coś takiego w GTA... No, świat gry zyskałby dużo na autentyczności. W GTA samo obserwowanie życia innych ludzi mogło sprawić przyjemność.
0 kudosLucas-AT   @   00:57, 26.06.2011
W GTA V mogliby również zrobić - coś na zasadzie RPG - w sensie wybory. Juz w czwórce była garstka misji, gdzie mogliśmy zdecydować czy zabić te osobę czy te, pojechać tam czy tam - chyba 4 razy takie coś wystąpiło. W GTA V chciałbym widzieć bardzo rozbudowany system wyboru ścieżek, totalną nieliniowość.

Np, jeśli zaczniemy pracować na zlecenie człowieka A, to przepadnie nam możliwość pracy na zlecenie człowieka B. Co za tym idzie - fabuła byłaby zależna od nas. GTA V ma dwa zakończenia, dlatego coś czuję, że Rockstar pod tym względem pójdzie do przodu. Chciałbym np. zdecydować czy podczas napadu na bank do końca współpracować z towarzyszami czy zabić ich, zdradzić i zabrać cała forsę dla siebie. Itp, itd...

Wyobraźcie sobie GTA V z taką nieliniowością jak we Wiedźminie 2. To by było coś.
0 kudossilverkin   @   01:00, 26.06.2011
Albo pracować potajemnie dla obu, by ich pod koniec wykiwać, zabić i samemu przejąć interes Dumny .
0 kudosFox46   @   02:36, 26.06.2011
Ja jestem ciekaw jak bardzo GTA V zmieni się od GTA IV graficznie i nie tylko . Czy znowu w GTA V dadzą nam same miasto jak w GTA IV, jeżeli tak to bardzo kiczowato , bo chwiałbym ujrzeć góry i wsie jak w San Andreas.
0 kudosbat2008kam   @   09:43, 26.06.2011
GTA to nie Just Cause ;). Wolę samo miasto, ale tak odpicowane i genialne jak Liberty City z GTA IV, niż niekończące się pasma wiosek, pustyń itp.

Co do oprawy graficznej - silnik jest stale ulepszany i zapewne znowu Rockstar nas czymś powali. Miałem nie pisać już nic o RDR, ale porównaj go do GTA IV. Niebo, a ziemia. RDR to jeden z najładniejszych tytułów na konsole. A GTA IV bardzo szybko sie zestarzało...
0 kudosLucas-AT   @   14:10, 26.06.2011
Ja chętnie bym znów ujrzał wsie z GTA. To było niesamowite uczucie jak po tylu latach grania we wszystkie części GTA, Drivery czy True Crime, w San Andreas mogłem opuścić miasto, podziwiać góry, lasy, łąki, wsie, pustynie...
0 kudosbat2008kam   @   14:15, 26.06.2011
No, technologia z San Andreas aż tak podziwianiu nie sprzyjała ;)
Choć z drugiej strony zawsze to miła odmiana po miejskich terenach. Ja jednak wolę mniej, a powalająco, niż więcej i tak sobie.

Mimo to jednak silnik zastosowany w... ekhem, Red Dead Redemption sprzyja podziwianiu ;). Zachody słońca, rozległe widoki...

Ślicznie Dumny .
Dodaj Odpowiedź