Shaun White Snowboarding (PS3) - okladka

Shaun White Snowboarding (PS3)

Premiera:
14 listopada 2008
Premiera PL:
27 lutego 2009
Platformy:
Gatunek:
Sportowe
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (4)Gram (2)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Shaun White Snowboarding (PS3)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 10h 0min

+ czaswięcej

Shaun White Snowboarding od koncernu Ubisoft traktuje o ekstremalnej jeździe na desce snowboardowej po ośnieżonych stokach. Tytuł dodatkowo został opatrzony nazwiskiem popularnego snowboardzisty uprawiającego również skateboarding. Shaun White jest m.in. mistrzem olimpijskim z Turynu oraz wielokrotnym zdobywcą najcenniejszych medali w olimpiadach igrzysk sportów ekstremalnych.

Tytuł wyróżnia się przede wszystkim ogromną otwartością lokacji. Zostajemy zrzuceni na górzysty ośnieżony teren i tylko od nas zależy, jaką trasę wyznaczymy sobie bądź także naszym kolegom, którzy mogą za pośrednictwem połączenia internetowego bawić się na złamanie karku razem z nami. Tytuł nie jest prostą grą zręcznościową, bowiem developer przywiązuje wielką wagę do realizmu, który w pełni pozwoli doświadczyć niesamowitego przypływu adrenaliny do żył.

Całości doprawia fotorealistyczna oprawa graficzna, która swe pazury pokazuje w trakcie zjazdów. Ekran się rozmazuje, widzimy właściwie tyle, ile mając padający na gogle śnieg z przodu i pęd wichru z prędkością dziesiątek kilometrów na godzinę za sobą. Oczywiście, przed lub po udanym wyścigu możemy podziwiać kunszt, z jakim zostały wykonane realne lokacje, wśród których wyróżniają się szczyty Alaski oraz Japonii.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
PEGI: Od 3 lat
Screeny z Shaun White Snowboarding (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):