SSX On Tour (PS2) - okladka

SSX On Tour (PS2)

Premiera:
21 października 2005
Premiera PL:
21 października 2005
Platformy:
Gatunek:
Sportowe
Język:
Angielski
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (16)Gram (7)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis SSX On Tour (PS2)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Pędź na złamanie karku, wzbijaj się wysoko w powietrze i zostań ikoną SSX™ On Tour. Stwórz własnego zawodnika i pracuj nad jego karierą – od niedoszłego pogromcy stoków, aż po prawdziwą gwiazdę górskich zboczy. Możesz walczyć o medale lub po prostu pognać w dół dla zabawy. Tak czy inaczej, w obu przypadkach będziesz musiał zadbać o swój wygląd, bo liczy się przede wszystkim reputacja.

Wykonuj akrobacje, za sprawą których, szczęki przeciwników będą obijać się o pokrytą śniegiem ziemię. Zaprezentuj swój niepowtarzalny styl przy niewyobrażalnych prędkościach. Ty robisz szum wokół swojej osoby, a szum gwarantuje status legendy SSX On Tour.

Stworzona z uwzględnieniem wszystkich zalet poprzednich części, gra SSX On Tour cechuje się zupełnie nowym systemem dostosowywania zawodników, dzięki któremu i Ty masz szansę wziąć udział w zaciętej rywalizacji. Oczywiście, SSX On Tour to także nowe trasy, powalające na kolana triki oraz możliwość rozgrywki wieloosobowej.

PEGI: Od 3 lat
Screeny z SSX On Tour (PS2)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudoszegier   @   19:48, 31.10.2010
Od czasu do czasu mam ochotę poczesać trochę triki. Nie jestem fanem gier typu Tony Hawk, ale lubie się oderwać na jakiś czas od innych gatunków i wtedy włączam SSX On Tour.
0 kudos98buzzer   @   22:48, 29.01.2014
Bardzo fajne gierka lecz jednak "pierwsza" część tej gry bardziej mnie przekonała. Gra dla miłośników gier sportowych, dobra gra żeby oderwać się od swoich monotonnych gier. Serdecznie polecam ! Uśmiech