MotorStorm: Pacific Rift (PS3) - okladka

MotorStorm: Pacific Rift (PS3)

Premiera:
28 października 2008
Premiera PL:
07 listopada 2008
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
Producent:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (43)Gram (16)Ukończone (4)Kupię (12)

Opis MotorStorm: Pacific Rift (PS3)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 17h 30min

+ czaswięcej

MotorStorm: Pacific Rift to sequel wyśmienitej ścigałki z 2007 roku przygotowany, tak jak poprzednik, wyłącznie z dedykacją dla next-genowej konsoli Sony PlayStation 3. Tym razem przenosimy się na jedną z tropikalnych wysp Pacyfiku. Cały teren został podzielony na szesnaście odcinków, czyli tras, na których można się ścigać we wszechobecnym kurzu i pyle. Tory rozmieszczone są wśród egzotycznej roślinności, lecz także obiektów, które z powodzeniem mogą nam pomóc zgubić oponentów. Może to być drewniana konstrukcja, której staranowane podpory sprawią, że całość spadnie wprost na dachy goniących nas rywali.

Kontynuacja oferuje nowe pojazdy, nie tylko czterokołowe, którymi można ścigać się w iście kaskaderski sposób. Są to zarówno wielotonowe ciężarówki oraz monster trucki, jaki i crossy, quady i łaziki. Te drugie wymienione są nowością w serii, nie mieliśmy bowiem przyjemności przetestować ich w pustynnych klimatach.

Developer zadbał także o odświeżoną oprawę audiowizualną oraz tryb gry wieloosobowej. Ten ostatni pozwala na zmierzenie się maksymalnie szesnastu kaskaderom jednocześnie za pośrednictwem usługi PlayStation Network albo też w duelu przy podzielonym ekranie.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z MotorStorm: Pacific Rift (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosSternal_1995   @   10:08, 02.05.2009
Sony dalej próbuje przyciągnąć graczy swoimi hitami, a to jest jeden z najlepszych przykładów na wykorzystanie mocy PS3. Wspaniałe tereny, trasy, klimat oraz solidna grafika.
0 kudoswayn76   @   19:20, 31.12.2009
szkoda że prowadzenie pojazdów jest równy prawie zeru ale grafa faktycznie jest całkiem nie zła
0 kudosPietek=)   @   18:04, 18.01.2010
Od kilku dni pogrywam w tą gierkę i muszę przyznać że jest bardzo dobrą "wyścigówką". Dumny

Bardzo ale to bardzo ładna grafika z pięknymi trasami i świetnym udźwiękowieniem . Pojazdy prowadzi się przyjemnie, trasy są dosyć trudne więc trzeba się orientować miejscami gdzie by tu skręcić Uśmiech . Grałem z bratem na split-screenie i gra się ok. Przez multi jeszcze nie grałem więc nie napisze czy laguje czy są jakieś inne problemy czy też w ogóle ich nie ma.

Przyznam że gra warta zakupu choć ja akurat pożyczyłem Niewinny ; napiszę jeszcze tyle że przyjemniej gra mi sie w Motorstorma niż w NFS'y, Coliny i inne tam produkcje. Jeżdżenie po plażach, górach czy też lasach daje o wiele więcej frajdy Uśmiech .

Polecam Dumny .
0 kudosremik1976   @   15:35, 27.12.2010
Gra w sieci "BOSKA", ale podnosi się poziom trudności. Złoto w online tylko dla mistrzów Cool

Informacja dla tych którzy jeszcze nie wiedzą,na PS Store można pobrać 8 Game Pack-ów za FREE do tej gry.