Street Fighter IV (PS3) - okladka

Street Fighter IV (PS3)

Premiera:
17 lutego 2009
Premiera PL:
20 lutego 2009
Platformy:
Gatunek:
Bijatyka / Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (12)Gram (3)Ukończone (0)Kupię (5)

Opis Street Fighter IV (PS3)
Hawk @ 02:00 14.06.2009
"Hawk"

Śr. długość gry: 123h 45min

+ czaswięcej

Długo oczekiwana czwarta część kultowej bijatyki wreszcie ukazuje swoją twarz! Legendy poprzednich turniejów - Ken oraz Ryu - powracają! Strzeż się ich na kolejnych mistrzostwach... i przygotuj się.

Najnowsza odsłona turnieju Ulicznego Wojownika pokazuje, że można w niezwykle widowiskowy sposób połączyć przeszłość z teraźniejszością. Wspaniała cell-shadingowa grafika 3D dopełnia to co znamy i lubimy, czyli walkę w perspektywie 2D, ogromną ilość kombinacji ciosów, wraz z nieśmiertelnymi ciosami specjalnymi. Do dyspozycji dostaniemy zarówno starych, dobrych znajomych jak Ken, Ryu, Zangief, Chun-Li czy Guile oraz zupełnie nowe postaci; między innymi super-szpiega Crimson Viper, zapaśnika El Muerte czy wszechstronnie uzdolnionego Abela. Zmierzą się oni ze sobą w zapierających dech w piersiach lokacjach, które nie straciły nic z klimatu poprzednich części, a dzięki najnowszej technice są jeszcze barwniejsze i bardziej zaawansowane graficznie.

Ważną sprawą jest tryb fabularny Street Fightera IV. Możemy rozegrać go dowolną postacią, dla każdej zaś opowieść jest inna, miejscami poprzeplatana cut-scenkami. Całość kończy się po kilkunastu pojedynkach, zwieńczona pojedynkiem z tym samym bossem. Ukończenie trybu fabularnego pozwala nam na odblokowanie nowych postaci lub kolorów ubrań.

Inną godną uwagi kwestią Ulicznego Wojownika jest bardzo zaawansowany tryb sieciowy, pozwalający zmierzyć się ze sobą graczom z całego świata. Tryby pozostały niezmienione, lecz radość płynąca z walki z żywym graczem jest nieporównywalnie większa, niż pojedynki z AI.


Wkład w encyklopedię mieli:   bat2008kam,
PEGI: Od 12 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Street Fighter IV (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?