Juiced 2: Hot Import Nights (PS3) - okladka

Juiced 2: Hot Import Nights (PS3)

Premiera:
19 października 2007
Premiera PL:
15 listopada 2007
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (7)Gram (0)Ukończone (1)Kupię (4)

Opis Juiced 2: Hot Import Nights (PS3)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 9h 23min

+ czaswięcej

Juiced 2: Hot Import Nights to druga część bardzo dobrej gry wyścigowej stworzonej przez studio Juice Games i wydanej za sprawą funduszy korporacji THQ.

Podobnie jak w pierwowzorze oraz konkurencyjnej serii Need for Speed, w Juiced 2: Hot Import Nights mamy do czynienia z nielegalnymi wyścigami ulicznymi, w których bierze udział ogromna gama najlepszych samochodów na świecie. Autorzy postarali się aby w drugiej odsłonie Juiced gracze znaleźli jeszcze więcej maszyn, znacznie bogatszy zestaw tras oraz mnóstwo opcji umożliwiających modyfikację posiadanej fury.

Juiced 2: Hot Import Nights stworzony został z myślą o konsolach zarówno starej oraz nowej generacji. Silnik graficzny Juiced 2: Hot Import Nights jest w stanie generować mnóstwo nowoczesnych efektów specjalnych, które znacząco wpływają na dynamikę jazdy i uczucie prędkości. Program, prócz trybu dla pojedynczego gracza zaoferuje także rozbudowaną rozgrywkę wieloosobową poprzez sieć LAN oraz Internet.

PEGI: Od 12 lat
Najnowsze wiadomości na temat Juiced 2: Hot Import Nights (PS3)
Screeny z Juiced 2: Hot Import Nights (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?