F.E.A.R. (PS3) - okladka

F.E.A.R. (PS3)

Premiera:
20 kwietnia 2007
Premiera PL:
24 kwietnia 2007
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (12)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis F.E.A.R. (PS3)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 10h 36min

+ czaswięcej

Akcja gry zaczyna się w momencie, w którym grupa uzbrojonych napastników przejmuje kontrolę nad budynkiem, w którym prowadzone są tajne eksperymenty... bardzo szybko przejmują kontrolę, biorą zakładników i wtedy dzieje się rzecz najdziwniejsza... nikt nie może się z nimi skontaktować.

Z góry przychodzi decyzja, aby do misji wkroczyły oddziały specjalne DELTA, lecz już po wejściu do budynku kontakt z nimi zostaje również przerwany. Kiedy już nie ma innej możliwości, do akcji wkracza grupa F.E.A.R. Po wejściu nasz bohater nie musi być detektywem, aby domyślić się że nie ma do czynienia z grupą terrorystów Al-Kaidy, lecz z czymś o wiele gorszym.

Już od początku gra trzyma niesamowity klimat. Gra światła i cieni zapowiada się o wiele lepiej niż w przypadku DOOM 3. W grze znajdziemy wiele detali które zdaniem producenta mają bardzo uatrakcyjnić rozgrywkę, znajdzie się wśród nich tryb Bullet Time który poszerzy trochę możliwości naszego bohatera, tryskająca zewsząd krew, możliwość odstrzelania członków ciała, i rozbijania szyb na drobny mak. Za fizykę będzie odpowiedzialny poprawiony Havoc 2.


Wkład w encyklopedię mieli:   MicMus123456789,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera sceny wywołujące strach
Screeny z F.E.A.R. (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?