Blades of Time (PS3) - okladka

Blades of Time (PS3)

Premiera:
06 marca 2012
Premiera PL:
09 marca 2012
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Blades of Time (PS3)
DevMat @ 11:26 27.11.2011

Śr. długość gry: 7h 52min

+ czaswięcej

Blades of Time to gra akcji, kontynuująca wątek rozpoczęty w produkcji X-Blades. Za tytuł ponownie odpowiada rosyjskie studio Gaijin Entertainment.

Główna bohaterka – która przeszła znaczną metamorfozę względem części poprzedniej, nie przypomina już postaci z japońskiej animacji – Ayumi trafia na egzotyczną wyspę, opanowaną przez śmiertelnie niebezpieczne bestie. Tam musi stawić im czoła, odwiedzając przy tym przeróżne terytoria, jak: tropikalne lasy, świątynie, tropikalne dżungle, czy podniebne miasta. Znajdujemy tam różne zagadki i artefakty. Dzięki nim po woli poznajemy historię tajemniczego zła.

W Blades of Time znajdziemy całą masę czarów, broni palnej oraz białej, a jest ich wszystkich ponad 40. Autorzy dają także możliwość zarządzania czasem. Wygląda to podobnie, jak w produkcji zatytułowanej Braid. Czyli możemy cofać czas o kilka sekund, a wówczas pojawia się nasz klon wykonując takie czynności jak my wcześniej. Dzięki temu rozwiązujemy łamigłówki i walczymy z oponentami. W sumie możemy wykonać do sześciu klonów.

Także oprawa graficzna stawia teraz na realizm, rezygnując tym samym z japońskiego anime. W produkcji nie zabraknie również trybu dla wielu graczy, w którym znalazła się możliwość zabawy w kooperacji.

PEGI: Od 16 latZawiera przemocZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Blades of Time (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmichu2705   @   19:51, 24.02.2012
gralem w x-blades-totalna porazka