Max Payne 2 : The Fall of Max Payne (PS2) - okladka

Max Payne 2 : The Fall of Max Payne (PS2)

Premiera:
05 grudnia 2003
Premiera PL:
13 stycznia 2004
Platformy:
Gatunek:
Akcja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (19)Gram (2)Ukończone (3)Kupię (1)

Opis Max Payne 2 : The Fall of Max Payne (PS2)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 15h 30min

+ czaswięcej

Max Payne 2: The Fall of Max Payne. Choć jego życie legło w gruzach, Max Payne powraca do nowojorskiej policji. W czasie rutynowego śledztwa w sprawie morderstwa, spotyka na swej drodze Monę Sax, kobietę, o której myślał, że nie żyje - femme fatale podejrzaną o morderstwo. To ona jest kluczem do wszystkich pytań, które go dręczą. Ale w mrocznym i tragicznym świecie nocy Nowego Jorku nic nie jest proste. Armia siepaczy podziemia stoi pomiędzy Maxem i odpowiedziami, których poszukuje. Jego wyprawa w głąb osobistego piekła musi być kontynuowana.

Wydana w 2001 roku gra Max Payne stała się natychmiastowym bestsellerem i zdobyła liczne nagrody. Teraz najsłynniejszy policjant gier komputerowych wraca w jeszcze bardziej dynamicznej przygodzie. The Fall of Max Payne to kolejne godziny wybuchowej akcji, niepowtarzalna grafika i świetna fabuła, przedstawiająca związek Maxa Payne i Mony Sax w stylu nawiązującym do klasycznych filmów noir. A do tego, słynny już system bullet-time (teraz w wersji 2.0), który pozwala spowolnić akcję i dokonywać niesamowitych popisów w zwolnionym tempie. Z Maxem Payne żaden nowojorski przestępca nie ma szans! Współtworzona przez studio Remedy (twórców oryginalnego Max Payne) i amerykańską firmę Rockstar (GTA: Vice City) gra Max Payne 2: The Fall of Max Payne to kolejny hit spod znaku dynamicznej akcji!

Cechy:
- Atrakcyjna fabuła - pełna przemocy historia miłosna w stylu filmu noir, przedstawiająca romans pomiędzy gliniarzem Maxem Payne i podejrzaną o morderstwo femme fatale - Moną Sax. Mroczna, tragiczna i zawiła fabuła jest pełna szokujących zwrotów akcji i niespodzianek.
- Słynne już, wystrzałowe wyczyny Maxa Payne w zwolnionym tempie, powracają dzięki jeszcze bardziej zaawansowanym opcjom. Przygotuj się na Bullet Time w wersji 2.0!
- Nowe rodzaje broni i sposoby atakowania powodują, że Max Payne 2 jest jeszcze bardziej dynamiczny niż jego poprzednik.
- Zaimplementowanie silnika fizycznego Havok oznacza niepowtarzalną zależność postaci od środowiska w którym występują. Szczególnie efektowne są sceny w zwolnionym tempie w czasie walk pomiędzy postaciami.
- Nowe procedury sztucznej inteligencji - sprzymierzeńcy Maxa pomogą mu w walce, a zachowanie przeciwników jest jeszcze bardziej wiarygodne.
- Zadziwiający poziom szczegółowości grafiki - ekstremalnie dopracowane lokacje z fotorealistycznymi teksturami, bogate efekty oświetleniowe i wspaniale animowane postacie (wraz z animacją twarzy i synchronizacją ruchu ust w czasie wygłaszania kwestii).
- Gigantyczne nakłady na produkcję - przy tworzeniu gry wykorzystano filmowych kaskaderów do tworzenia animacji metodą motion-capture, postaciom głosu użyczają profesjonalni aktorzy, a lokacje opracowano na podstawie materiałów zgromadzonych w Nowym Jorku.

PEGI: Od 18 latZawiera przemoc
Screeny z Max Payne 2 : The Fall of Max Payne (PS2)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosSternal_1995   @   15:03, 23.04.2009
Dobra grafa , lepszy Bullet Time, wspomagająca ekipa.
0 kudosrobsonxxl89   @   14:40, 03.08.2009
Lepsza od poprzedniczki ale to i tak nie to samo co na PC jednak nie jest tragicznie
0 kudospaws388   @   22:34, 24.04.2011
fajna chociaz bardziej drastic