Jagged Alliance: Back in Action (PC) - okladka

Jagged Alliance: Back in Action (PC)

Premiera:
10 lutego 2012
Premiera PL:
15 czerwca 2012
Platformy:
Gatunek:
Strategiczna
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (53)Gram (4)Ukończone (4)Kupię (1)

Opis Jagged Alliance: Back in Action (PC)
Ager @ 20:46 21.02.2011
Piotr "Ager"

Śr. długość gry: 30h 0min

+ czaswięcej

Jagged Alliance: Back in action to remake kultowego już Jagged Alliance 2 wydanego w 1999 roku. Oprócz odświeżonej oprawy graficznej zmianom uległ także system walki przekształcony z klasycznych tur, na czas rzeczywisty z aktywną pauzą.

Tak jak w przypadku oryginału przejmujemy kontrolę nad zespołem osiemnastu najemników, których wysyłamy na różne niebezpieczne misje w głąb fikcyjnego regionu Arulco. Nasi podwładni za zdobyte doświadczenie mogą rozwijać swoje umiejętności. Dostępna jest również opcja kupowania coraz to lepszego wyposażenia, a warto inwestować w broń, gdyż czeka na nas 200 sektorów do zajęcia.

Jagged Alliance: Back in Action wciąż pozostaje wierną kopią "dwójki", tyle że ubraną w nowe szaty. Niemniej jednak uświadczymy garść nowości. Najważniejsze jest przejście gry z 2D na pełny trójwymiar, ponadto autorzy zaimplementowali bardziej przejrzysty i intuicyjny interfejs oraz nagrali wszystkie dźwięki od nowa. Na graczy, którzy swą przygodę z serią zaczną od Back in Action czeka miła niespodzianka - rozbudowane samouczki.

PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Jagged Alliance: Back in Action (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?