Shrek SuperSlam (PC) - okladka

Shrek SuperSlam (PC)

Premiera:
01 listopada 2005
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (3)Ukończone (0)Kupię (2)

Opis Shrek SuperSlam (PC)
Licomp Empik Multimedia @ 20:39 18.10.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Shrek i jego przyjaciele powracają.

Shrek Superslam to kolejna pozycja z serii gier bazujących na dwóch popularnych filmach animowanych wytwórni Dreamworks, z olbrzymim i zielonym, ale jakże sympatycznym ogrem w roli głównej.

Po raz pierwszy gra z serii Shrek nie jest zwykła zrecznościówką - teraz gracz ma do czynienia z typową, chodzoną bijatyką.

Podczas rozgrywki gracz ma do dyspozycji dwadzieścia postaci znanych z obydwu hitów filmów - zarówno pozytywnych bohaterów (m.in. Shrek, Osiołek, Kot w butach, Pinokio, księżniczka Fiona), jak i złoczyńców pokroju Księcia z bajki. Pojawiają się także herosi z innych bajek, np. Quasimodo czy kapitan Hook. Każda postać posiada spory wachlarz standardowych ruchów, może również korzystać z rozmaitych ciosów specjalnych (Pinokio atakuje poprzez wydłużenie swojego nosa, Kot w butach „rozbraja” oponentów przyjmując niewinną pozę, Shrek puszcza hiper-zabójczego bąka, etc.). Oprócz tego, prowadzony bohater może korzystać z ponad 20 rodzajów broni takich jak: bazooka czy młot lub też zwiększać swoje umiejętności poprzez wypicie magicznych eliksirów.

Poszczególne pojedynki toczą się na jednej z szesnastu aren. Część lokacji została zaczerpnięta z kinowych filmów (np. zamek Smoczycy, pałac rodziny królewskiej), inne powstały specjalnie dla potrzeb gry. Wszystkie lokalizacje są w pełni interaktywne - przeciwników możemy wyrzucać przez okna, uderzać nimi o ścianę, korzystać z rozmaitych przedmiotów znajdujących się na planszy w stylu chociażby mebli, itd. Wszystko można podnieść, zniszczyć, połamać, czy użyć w walce.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Shrek SuperSlam (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospawelr14   @   12:08, 23.10.2009
świetna gra godna polecenia
0 kudosmalee11   @   15:30, 04.11.2009
Gra spoko a przy tym ubaw po pachy Uśmiech