Shrek SuperSlam (PS2) - okladka

Shrek SuperSlam (PS2)

Premiera:
25 października 2005
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Shrek SuperSlam (PS2)
Licomp Empik Multimedia @ 20:39 18.10.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Shrek i jego przyjaciele powracają.

Shrek Superslam to kolejna pozycja z serii gier bazujących na dwóch popularnych filmach animowanych wytwórni Dreamworks, z olbrzymim i zielonym, ale jakże sympatycznym ogrem w roli głównej.

Po raz pierwszy gra z serii Shrek nie jest zwykła zrecznościówką - teraz gracz ma do czynienia z typową, chodzoną bijatyką.

Podczas rozgrywki gracz ma do dyspozycji dwadzieścia postaci znanych z obydwu hitów filmów - zarówno pozytywnych bohaterów (m.in. Shrek, Osiołek, Kot w butach, Pinokio, księżniczka Fiona), jak i złoczyńców pokroju Księcia z bajki. Pojawiają się także herosi z innych bajek, np. Quasimodo czy kapitan Hook. Każda postać posiada spory wachlarz standardowych ruchów, może również korzystać z rozmaitych ciosów specjalnych (Pinokio atakuje poprzez wydłużenie swojego nosa, Kot w butach „rozbraja” oponentów przyjmując niewinną pozę, Shrek puszcza hiper-zabójczego bąka, etc.). Oprócz tego, prowadzony bohater może korzystać z ponad 20 rodzajów broni takich jak: bazooka czy młot lub też zwiększać swoje umiejętności poprzez wypicie magicznych eliksirów.

Poszczególne pojedynki toczą się na jednej z szesnastu aren. Część lokacji została zaczerpnięta z kinowych filmów (np. zamek Smoczycy, pałac rodziny królewskiej), inne powstały specjalnie dla potrzeb gry. Wszystkie lokalizacje są w pełni interaktywne - przeciwników możemy wyrzucać przez okna, uderzać nimi o ścianę, korzystać z rozmaitych przedmiotów znajdujących się na planszy w stylu chociażby mebli, itd. Wszystko można podnieść, zniszczyć, połamać, czy użyć w walce.

PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Shrek SuperSlam (PS2)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?