Shrek Smash n' Crash Racing (PS2) - okladka

Shrek Smash n' Crash Racing (PS2)

Premiera:
14 listopada 2006
Premiera PL:
brak danych
Platformy:
Gatunek:
Wyścigi
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Shrek Smash n' Crash Racing (PS2)
Tafit @ 21:40 08.10.2009
Dawid "Tafit" Warmuz

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Shrek Smash n' Crash Racing to wyścigi z bohaterami znanymi z filmu animowanego "Shrek" w roli głównej. Wcielając się w jedną z filmowych postaci, zasiądziemy na grzbietach przeróżnych zwierzaków, tudzież niecodziennych wehikułów. Do wyboru mamy dwanaście postaci, m.in. Osła, Fionę, Shreka, Kota w Butach, Pinokia.

Poruszać będziemy się natomiast takimi 'pojazdami' jak byk, konik na biegunach, latający dywan czy nawet ogromne ciastko. Torami, na których rozgrywać będą się wyścigi, są miejsca znane z filmów - bagno ogra, zamek Smoczycy etc. Łącznie autorzy przygotowali dwanaście rożnych lokacji.

Rozgrywka jest bardzo dynamiczna, każdy z bohaterów może zdobyć kilka bonusów, które skutecznie zwiększają jego szanse na zwycięstwo w wyścigu. Dodatkowo postaci posiadają różne przedmioty, którymi mogą walczyć z napotkanymi utrudnieniami - rycerzami, trollami etc.

Dodatkowo twórcy przygotowali tryb wieloosobowy, z kilkoma konkurencjami. Prócz pojedynczego wyścigu, przystąpić możemy do turnieju oraz przemierzania danej lokacji na czas. Wybieramy także, czy chcemy współzawodniczyć ze sobą, czy też współpracować.

PEGI: Od 3 lat
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?