Avencast: Rise of the Mage (PC) - okladka

Avencast: Rise of the Mage (PC)

Premiera:
26 października 2007
Premiera PL:
13 czerwca 2008
Platformy:
Gatunek:
Akcja / RPG
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (36)Gram (7)Ukończone (13)Kupię (5)

Opis Avencast: Rise of the Mage (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 21h 34min

+ czaswięcej

Avencast należy do popularnego gatunku Action/cRPG, który łączy w sobie głębię gier fabularnych z szybką i dynamiczną akcją.

Nad akademią Avencast właśnie wstaje słońce, a młody adept magii rozpoczyna swoją wielką przygodę. W świecie czarów, cudów i tajemnic, czeka na Ciebie wiele zadań do wykonania. Będziesz musiał wykazać się znajomością zaklęć i sztuk walki. Twoje umiejętności szybko zostaną wystawione na ciężką próbę, ponieważ akademia zostaje zaatakowana przez przerażające monstra i demony, siejące chaos i zniszczenie.

Mając do dyspozycji szeroki wachlarz ciosów i zaklęć oraz ogromny arsenał, musisz odnaleźć źródło napaści. W trakcie Twojego śledztwa, na jaw wychodzą zdrady i oszustwa niedawnych sprzymierzeńców, a istnienie akademii Avencast jest zagrożone. W samym środku tych wydarzeń, młody mag odkryje prawdę, która na zawsze zmieni jego życie.


Cechy gry:

- Wiele godzin ekscytującej rozgrywki w kilku równoległych światach.
- Ponad 60 różnych ataków i zaklęć oraz ponad 100 elementów ekwipunku.
- Ponad 30 potworów i monstrów w klimacie fantasy z zaawansowanym systemem S.I. - każdy z nich posiada własną strategię, ataki, uniki, a ich reakcje zależą od zachowania gracza.
- Szczegółowy model bohatera - widoczny z perspektywy trzeciej osoby model zmienia swój wygląd wraz z używaniem nowego uzbrojenia i pancerzy.
- Zaawansowany silnik graficzny umożliwia nie tylko używanie unikalnego systemu walki, ale także specjalnych efektów oświetlenia i cieniowania. Gracze zostają rzuceni we wspaniale wyglądające lokacje, a przeciwnicy są wprost przerażający, dzięki niezwykle szczegółowym modelom.
- Specjalne ataki i różne szkoły magii - magia krwi (natchnione zaklęciami ciosy o różnych prędkościach, zasięgu i zadawanych obrażeniach) i magia duszy (wszelkiej maści czary ofensywne, pozwalające na ataki z dystansu - oraz dodatkowo możliwość przywołania posiłków do pomocy w walce.
- Gra spodoba sie nie tylko wielbicielom RPG, ale także miłośnikom gier akcji i przygodowych.


Wkład w encyklopedię mieli:   Andziorka,
PEGI: Od 12 latZawiera przemoc
Screeny z Avencast: Rise of the Mage (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdavid31121   @   18:43, 13.11.2009
Dobra gra lecz ma też wady
Plusy
-rozwój bohatera
-fabuła
-zagadki
Minusy
-mało zagadek
-głosy postaci

moja ocena 8+
0 kudosjukers   @   22:36, 13.04.2010
Gra, mimo iż ma słabą fabułę, niezbyt rozwinięte dialogi i jest typowa... wciągnęła mnie niesamowicie. Rozgrywka jest wciągająca a rozwój postaci motywujący do ciągłego zdobywania lvli z mantrą "muszę odblokować jeszcze to, i to, i to...". Polecam z całą pewnością.
0 kudosJarson1999   @   16:41, 04.08.2010
Bardzo fajny RPG,dużo magii i ekwipunku
0 kudosdaw09   @   15:36, 16.12.2010
Dobra gra, nie wyróżniająca się ponad gatunek. Ciekawie osadzony świat gry, jednak po dłuższym czasie się nudzi, bo ciągle biegamy po tych samych korytarzach praktycznie niczym nie różniących się od siebie. Dobrze, że są zagadki, nawet trudne, ale jest ich troszkę za mało.