Bob Budowniczy: Damy radę? (PC) - okladka

Bob Budowniczy: Damy radę? (PC)

Premiera:
20 lipca 2002
Premiera PL:
05 grudnia 2002
Platformy:
Gatunek:
Dla dzieci
Język:
Polski
Producent:
Wydawca:
Strona:

ObserwujMam (6)Gram (19)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Bob Budowniczy: Damy radę? (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Bob Budowniczy: Damy radę? Bob wraz z przyjaciółmi zaprasza dzieci do wspólnej zabawy. Najmłodsi znajdą tu zestaw rozmaitych mini gier, wyścigów, rozwiązywania zagadek, układania puzzli, znajdywania pasujących elementów.

Każda z zabaw posiada możliwość dostosowania poziomu trudności do możliwości najmłodszych (dzieci od 3 lat). Tu żadne z dzieci nie będzie się nudzić, a każde – czy to chłopiec, czy dziewczynka znajdzie dla siebie ciekawą i inspirującą przygodę.

Nie zabraknie zatem wyścigów maszyn budowniczych, budowania tunelu pod drogą, odbudowywania elementów, a także dekorowania tortu urodzinowego, przyporządkowania właściwych elementów czy kolorowania pojazdów, domów etc.

Każde polskie dziecko, nawet to najmłodsze, odnajdzie w grze Bob Budowniczy: Damy radę? wiele elementów znanych z serialu animowanego oraz zaczerpniętą z niego muzykę. Jednocześnie, co warto zaznaczyć, w polskiej wersji językowej gry głosy będą podkładać te same osoby, co w polskiej wersji filmu.

Screeny z Bob Budowniczy: Damy radę? (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?