Gdzie jest Nemo: Podwodny plac zabaw (PC) - okladka

Gdzie jest Nemo: Podwodny plac zabaw (PC)

Premiera:
11 maja 2003
Premiera PL:
25 marca 2004
Platformy:
Gatunek:
Dla dzieci / Zręcznościowa
Język:
Polski
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (3)Gram (6)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Gdzie jest Nemo: Podwodny plac zabaw (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Gdzie jest Nemo: Podwodny plac zabaw. Bohaterowie z bajek i filmów Disneya od kilkudziesięciu lat są towarzyszami zabaw Twoich dzieci. Teraz mogą się one spotkać ze swymi przyjaciółmi w przygotowanych przez najlepszych specjalistów grach komputerowych w profesjonalnej polskiej wersji językowej. Każdy młody miłośnik gier, niezależnie od wieku, znajdzie wśród nich swoją ulubioną rozrywkę: od przygodówek przez gry zręcznościowe i wyścigi po gry edukacyjne, których bohaterowie pomagają dzieciom przez beztroską zabawę opanowywać nowe umiejętności.

Twórcy programów starają się ograniczyć do minimum elementy przemocy, dbając, by gry Disneya uczyły nie tylko samodzielnego myślenia i mądrego współzawodnictwa, ale także współpracy i pokojowego rozwiązywania problemów. Zabawa z postaciami Disneya pomaga rozwijać zręczność i koordynację wzrokowo-ruchową, a system nagród, związany z przechodzeniem kolejnych fascynujących poziomów, motywuje do mierzenia się z kolejnymi wyzwaniami. Wielkimi zaletami gier są ich szata graficzna i opracowanie dźwiękowe: wraz z ulubionymi postaciami młody gracz zagłębia się w kolorowy, odtworzony w szczegółach świat, który zna z filmów i bajek. Także fabuła wielu gier oparta została na przygodach disneyowskich bohaterów z takich opowieści, jak „Król Lew”, „Toy Story” czy „Gdzie jest Nemo?” Dziecko może się także spotkać ze starymi przyjaciółmi: Myszką Miki, Chipem i Dale’em albo Kubusiem i gromadką jego miłych znajomków ze Stuwiekowego Lasu.

Gry Disneya gwarantują Twojemu dziecku wiele godzin najlepszej zabawy w najlepszym towarzystwie!


Wkład w encyklopedię mieli:   gregory16mix,
PEGI: Od 3 lat
Screeny z Gdzie jest Nemo: Podwodny plac zabaw (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?