The Sims Historie z życia wzięte (PC) - okladka

The Sims Historie z życia wzięte (PC)

Premiera:
06 lutego 2007
Premiera PL:
09 lutego 2007
Platformy:
Gatunek:
Dla Dzieci / Symulacja
Język:
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (44)Gram (45)Ukończone (4)Kupię (10)

Opis The Sims Historie z życia wzięte (PC)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

The Sims Historie z życia wzięte jest pierwszą częścią nowej serii gier zatytułowanej The Sims Stories, w których największą innowacją jest wprowadzenie elementów fabuły.

Głównymi bohaterami The Sims Historie z życia wzięte są dwie postaci: młoda kobieta o imieniu Riley, oraz mężczyzna Vince. Jako ich opiekunowie jesteśmy zmuszeni do pilnowania aby czuli się dobrze, do zapewniania im odpowiednich rozrywek oraz pilnowania by właściwie spędzali swój wolny czas. Nowa sfera fabularna nie jest jednak jedyną dostępną w grze. Producent postanowił bowiem umożliwić nam rozgrywkę polegającą na znanym z poprzednich edycji schamacie.

Program przeznaczony jest dla komputerów PC i charakteryzuje się poprawioną w porównaniu do porzedniczek grafiką, przebudowanym interfejsem użytkownika oraz możliwością działania w tle. Oznacza to tyle, że gracz może pisać maile, rozmawiać przez komunikator, czy nawet pracować i przy okazji bawić się grą The Sims Historie z życia wzięte.

PEGI: Od 12 lat
Screeny z The Sims Historie z życia wzięte (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?