The Sims: Historie z życia wzięte

Polski oddział korproacji Electronic Arts oficjalnie zapowiedział wydanie zupełnie nowej serii gier The Sims, dedykowanej głównie posiadaczom laptopów.

@ 18.01.2007, 07:41
"Arturo"
pc, ogłoszenie, press info

The Sims: Historie z życia wzięte

Polski oddział korproacji Electronic Arts oficjalnie zapowiedział wydanie zupełnie nowej serii gier The Sims, dedykowanej głównie posiadaczom laptopów. Wygląda na to, że fani cyklu znów będą mogli liczyć na świetną zabawę, zaś szefowie EA spokojnie liczyć zyski.

W pierwszej nowej grze, The Sims Historie z życia wzięte, zaprezentowany zostanie zupełnie nowy tryb fabularny przedstawiający historie Reni i Wincentego - dwóch różnych osób, które znalazły się na podobnych miłosnych bezdrożach. Podzielona na dwanaście rozdziałów romantyczna i zabawna fabuła pozwoli graczom na udział w wyjątkowej przygodzie, wypełnionej miłością i zaskakującymi zwrotami akcji. Czy Riley zerwie ze swoim chłopakiem, by wyjść za mąż i założyć rodzinę z nowym adoratorem? Czy odnoszący sukcesy zawodowe Wincenty kiedykolwiek znajdzie swoją drugą połowę? Gracze będą mogli stanąć w obliczu historii z życia wziętych lub włączyć tryb klasyczny umożliwiający tworzenie własnych Simów i realizowanie ich ambicji w trakcie rozgrywki, która właściwie nie ma końca.

Co ciekawe, do uruchomienia Historie z życia wzięte nie będziemy musieli posiadać żadnej z dotychczasowych gier The Sims. Premierę gry zaplanowano na dziewiąty lutego.

Przy okazji ujawniono również powstawanie kolejnych odsłon nowej serii. Latem 2007 roku ukaże się gra The Sims Historie ze świata zwierząt, natomiast zimą 2008 roku do sprzedaży trafią The Sims Historie z bezludnej wyspy. Trzeba przyznać, że miłośnicy tej serii (ponad 70 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie) nie będą w najbliższych miesiącach narzekać na nudę.Więcej informacji na oficjalnej stronie wydawcy.

Sprawdź także:
The Sims Historie z życia wzięte

The Sims Historie z życia wzięte

Premiera: 06 lutego 2007
PC

The Sims Historie z życia wzięte jest pierwszą częścią nowej serii gier zatytułowanej The Sims Stories, w których największą innowacją jest wprowadzenie elementów fabuły....

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?