Max Payne 3 (PS3) - okladka

Max Payne 3 (PS3)

Premiera:
15 maja 2012
Premiera PL:
18 maja 2012
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (41)Gram (8)Ukończone (23)Kupię (11)

Opis Max Payne 3 (PS3)
Redakcja MiastoGier.pl @ 02:00 14.06.2009

Śr. długość gry: 10h 51min

+ czaswięcej

Max Payne 3 to trzecia z kolei okazja na to, się wcielić w rolę twardego detektywna Maxa Payne'a, który po stracie swojej ukochanej rodziny poprzysięga zemstę przestępczemu podziemiu.

Fabuła rozpoczyna się w momencie gdy Max jest już na zasłużonej emeryturze. Niestety, mroczna i skorumpowana strona miasta nie pozwala mu na spokojne przesiadywanie w fotelu i zasłużony odpoczynek. Zamiast tego, Payne jest alkoholikiem i to w dodatku bezrobotnym, albowiem został zwolniony ze swojej posadki w policji. Wydaje się, że stracił wszystko, co można stracić, ale mimo to, los się do niego uśmiecha i otrzymuje jeszcze jedną szansę. Opuszcza zatem Nowy York i dociera do San Paulo, gdzie podejmuje się zajęcia ochroniarza. Wszystko idzie całkiem nieźle, ale jak to w życiu Maxa bywa, sprawy zaczynają się komplikować.

Gra jest znacznie brutalniejsza niż poprzednie dwie części, a główny bohater staje się bardziej cyniczny. Mamy do czynienia po prostu z nowym Maxem Payne'm, innym niż wcześniej. Jego życie z pechowego, tutaj przeradza się w tragedię i sięga dna. Gracz staje się świadkiem wydarzeń przyczyniających się do upadku oraz ostatniej szansie na zbawienie.

Max Payne 3 jest grą akcji, a zatem główny bohater bardzo często sięga po środki perswazji ostatecznej, czyt. broń. Posługujemy się zarówno pistoletami, jak i karabinami, strzelbami, a nawet snajperkami. Co ciekawe, niektóre spluwy można trzymać w dwóch dłoniach jednocześnie, np. pistolety. Siejemy wówczas spustoszenie na niespotykaną skalę. Tym bardziej, że produkcja, podobnie jak poprzednicy, oferuje tryb Bullet Time, po którego odpaleniu czas spowalnia, a protagonista może atakować znacznie skuteczniej swoje cele, namierzając ich we wszystkich możliwych kierunkach.

Max Payne 3 działa na silniku graficznym znanym z GTA IV, a zatem animacja postaci, jak również szczegółowość wirtualnego świata stoją na najwyższym poziomie. Rockstar dołożył wszelkich starań aby Max Payne 3 nie był jedynie grą, a interaktywnym thrillerem.


Wkład w encyklopedię mieli:   Gilberto, Dirian, dabi132, logan23,
PEGI: Od 18 latZawiera przemocZawiera mocny językZawiera sceny erotyczneZawiera treści związane z narkotykamiZawiera kontrolowane rozgrywki sieciowe
Screeny z Max Payne 3 (PS3)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosPietek=)   @   11:52, 16.05.2009
Dobra nowina w sam raz dla fanówSzczęśliwy
0 kudosmichu2705   @   09:52, 23.06.2012
super gra warto kupic niezly multiplayer-grafika jest niezla jedyny minus jest taki ze trzeba troche czekac miedzy chapterami na ladowanie
0 kudosPietek=)   @   04:08, 26.10.2012
Zacząłem grać i przyznam że Max Payne 3 nie robi na mnie jakiegoś większego wrażenia...grafika, która jest jedynie dobra, fabuła, która jest słabo przedstawiona i prowadzona, męczące ucho biadolenie bohatera czy nawet sam system strzelania, który super-rewelacyjny to nie jest.

Ogólnie narzekam ale rozegrałem 4 chaptery i całkiem ok się bawiłem. Bieganie starym, pijanym jeszcze Max'em daje jakąś tam frajdę, tego nie ukrywam. "Bullet'tajm" dzięki, któremu można niemalże latać trzyma mnie przy tej grze i to bardzo. Lokacje, które odwiedziłem podobały mi się i zapewne jeszcze nie raz do nich powrócę. Przeciwnicy wymagający i inteligentni a sam poziom trudności odpowiednio miarkowany. Puszcza oko

0 kudosDiboPoznań   @   22:13, 06.02.2014
Dobra gra ale poziom wymagający grafika robi wrażenie fabuła wciąga ale osobiście gra na jeden raz ze względu na poziom trudności jak dla mnie polecam ale na jeden raz później odsprzedać kupić coś innego końcówka najgorsza kto grał ten wie i pewnie też nie do końca jest przekonany co to nowego Maxa.
Dodaj Odpowiedź