Marathon (PC) - okladka

Marathon (PC)

Premiera:
2025
Premiera PL:
2025
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Marathon (PC)
Kawira @ 12:49 06.11.2023
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Marathon to pierwszoosobowa strzelanka sieciowa utrzymana w futurystycznym klimacie science-fiction, należąca do wiekowej serii mającej swoje początki jeszcze w 1994 roku. Za projekt odpowiada studio Bungie znane z bestsellerowych serii Halo oraz Destiny.

Fabuła Marathon pozwala graczowi wcielić się w jednego z tzw. Biegaczy (Runnerów) - zwinnych i dynamicznych eksploratorów, których zadaniem jest przemierzanie zakamarków wrogiego świata Tau Ceti IV w poszukiwaniu tajemniczych artefaktów, implantów i broni. Niemniej jednak gra nie posiada typowej kampanii dla pojedynczego gracza z zarysowaną historią, a pozwala raczej na swobodną eksplorację uniwersum w poszukiwaniu szczątków informacji o bieżącej sytuacji z różnych elementów otoczenia (takich jak notatki, zapiski, audiologi itp.).

Rozgrywka Marathon należy do gatunku tzw. extraction shooter, czyli gier, w których zostajemy rzuceni mapę, gdzie wykonujemy konkretne cele walcząc przy tym z innymi zespołami, by na końcu dokonać udanej ewakuacji. Podobnie jak w innych grach tego typu walczymy nie tylko z innymi graczami, ale również przeciwnikami sterowanymi przez sztuczną inteligencję.

Marathon nie posiada trybu dla pojedynczego gracza, a wyłącznie multiplayer.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?