Way of the Hunter (PC) - okladka

Way of the Hunter (PC)

Premiera:
16 sierpnia 2022
Premiera PL:
16 sierpnia 2022
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka / Symulacja
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Way of the Hunter (PC)
Materdea @ 18:36 31.07.2022
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Way of the Hunter to pierwszoosobowa strzelanka o silnym podłożu symulacyjnym, w której gracz wciela się w myśliwego. Za produkcję odpowiada studio Nine Rocks Games.

Fabuła Way of the Hunter pozwala graczowi wcielić się w myśliwego. Posiadając leśną chatę (pełniącą jednocześnie rolę naszej bazy, którą wypełniamy trofeami oraz modyfikujemy na własne potrzeby) naszym zadaniem jest... polowanie. Ruszamy co dzień na kolejne łowy, by zdobywać trofea z kolejnych zwierzęt.

Rozgrywka Way of the Hunter stanowi tutaj clou: realistyczne podejście do tropienia zwierzyny, wiernie oddane zachowanie się broni palnej oraz ogólnej balistyki. Naszą rolą jest tutaj przede wszystkim wyśledzenie polowanego ssaka, a następnie trafienie go. Jeśli zaś nie zginie on na miejscu, przejście do etapu śledzenia drogi jego ucieczki. Co ważne, to eksplorowane otoczenie od początku jest w pełni dla nas otwarte - a jest to teren o wielkości blisko 140 kilometrów kwadratowych.

Way of the Hunter oferuje możliwość samodzielnej zabawy, niemniej jednak gra udostępnia również tryb wieloosobowy - kooperację (dla dwóch graczy).

Wymagania: Twórcy gry Way of the Hunter ujawnili jej wymagania sprzętowe. Szczegóły dostępne są w zakładce wymagań naszej encyklopedii.
PEGI: Od 16 latZawiera przemoc
Screeny z Way of the Hunter (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?