theHunter: Call of the Wild (PC) - okladka

theHunter: Call of the Wild (PC)

Premiera:
16 lutego 2017
Premiera PL:
14 marca 2017
Platformy:
Gatunek:
Symulacja / Strzelanka
Język:
- napisy
Producent:
Dystrybutor:
Strona:

ObserwujMam (16)Gram (7)Ukończone (1)Kupię (2)

Opis theHunter: Call of the Wild (PC)
Dirian @ 10:26 14.02.2017
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!

Śr. długość gry: 250h 0min

+ czaswięcej

theHunter: Call of the Wild to gra symulacyjna od duetu Avalanche Studios i Expansive Worlds.

W produkcji wskakujemy w buty myśliwego, który wyrusza na łowy. Twórcy rzucają nas do przepięknego otwartego świata tętniącego życiem, zamieszkiwanego przez jelenie, potężne żubry, niezliczone ptaki, małe zwierzęta i występujące w naturze owady. Do naszej dyspozycji oddano ogromne łowieckie tereny o łącznej powierzchni 128 kilometrów kwadratowych. Zadbano ponadto o cykl dobowy czy zmieniające się warunki atmosferyczne.

Podczas łowów będziemy musieli nasłuchiwać odgłosów zwierząt, wyczuwać ich zapach oraz śledzić zachowania. Skorzystamy z rozmaitych wabików i przynęt. Gdy chwycimy za broń (do wyboru różne karabiny, strzelby i łuki), konieczne będzie dostosowanie się do praw balistyki i odpowiednie wymierzenie strzału.

Jeżeli niewiele wiemy na temat łowiectwa, gra pomoże nam się zapoznać z podstawami tego fachu - pokaże m.in. jak zastawiać sidła czy gdzie najlepiej poszukiwać danej zwierzyny.

theHunter: Call of the Wild oferuje zabawę dla jednego gracza, ale możemy polować również wspólnie z maksymalnie 7 znajomymi. W trakcie rozgrywki będziemy przyjmować misje od lokalnych mieszkańców, odkrywając jednocześnie kolejne punkty widokowe oraz wieże strzelnicze.

PEGI: Od 16 lat
Screeny z theHunter: Call of the Wild (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?