EXOMECHA (PC) - okladka

EXOMECHA (PC)

Premiera:
sierpień 2021
Premiera PL:
sierpień 2021
Platformy:
Gatunek:
Strzelanka
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis EXOMECHA (PC)
Kawira @ 10:27 22.03.2021
Maciej "Kawira" Domański

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

EXOMECHA to pierwszoosobowa strzelanka free to play skupiona na rozgrywkach sieciowych i utrzymana w bardzo futurystycznym klimacie. Za projekt odpowiada studio TwistedRed założone w 2019 roku - jest to ich debiutancki projekt.

Akcja EXOMECHA przenosi nas na tropikalną i niezamieszkałą planetę OMECHA opanowaną przez wielkie roboty. Różne rasy ostrzą sobie zęby na jej bogactwa, przez co dochodzi do wielkiego konfliktu o kontrolę nad nią.

Rozgrywką EXOMECHA przypomina mieszaninę wszystkich dostępnych strzelanin na rynku. Od serii Titanfall, łącząc w sobie dynamiczne starcia na piechotę z użyciem broni palnej oraz pilotowaniem ogromnych mechów, przez Battlefield czy też Crysis. Oprócz tego zasiądziemy także za sterami innych pojazdów takich jak czołgi czy śmigłowce bojowe. Smaczek stanowi ewolucja map dostosowująca się do kolejno przybywających ras.

EXOMECHA oferuje trzy tryby rozgrywki wieloosobowej (gra pozbawiona jest kampanii fabularnej): wielkie bitwy z podziałem na zespoły, taktyczne potyczki charakteryzujące się konkretnymi celami oraz własną odmianę battle royale. Tytuł oferuje cross-play pomiędzy graczami PC i konsolowymi.

Screeny z EXOMECHA (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?